15:49 2019 Lapkričio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1006
 • RUB70.8149
  Vaikų darželis, archyvinė nuotrauka

  Sostinėje daugėja vietų darželinukams

  © Photo: Švietimo ir mokslo ministerija
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  19 0 0

  Naujose darželio patalpose yra įrengtos edukacinės erdvės, salė, kurioje mažieji vilniečiai galės muzikuoti ir sportuoti

  VILNIUS, spalio 18 — Sputnik. Pavilnionių gatvėje, Pašilaičiuose, atidarytas naujas lopšelio-darželio "Kodėlčiukas" filialas, kuriame jau lapkritį pradės veikti 1 nauja grupė, rašoma Savivaldybės pranešime.

  Numatoma, kad gruodį jau veiks trys grupės, kurias galės lankyti 50 mažųjų vilniečių nuo 2 iki 6 metų amžiaus. Šiuo metu veikia keturios grupės, kurias lanko 56 vaikai, dar trys grupės artimiausiu metu bus atnaujintos.

  Naujose darželio patalpose yra įrengtos edukacinės erdvės, salė, kurioje mažieji vilniečiai galės muzikuoti ir sportuoti. Kieme bus įrengta nauja ir erdvi vaikų žaidimų aikštelė.

  "Vykdydami kompleksines priemones, intensyviai didiname ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklą ir nuosekliai mažiname laukiančiųjų eilę į darželius tuose miesto rajonuose, kur labiausiai trūksta vietų", — sako Vilniaus mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė.

  Vaikų priėmimas į lopšelio-darželio "Kodėlčiukas" naujas grupes vyks lapkričio ir gruodžio mėnesį. Perkūnkiemyje ir Pašilaičiuose gyvenantys tėveliai (globėjai) kviečiami registruoti vaikus į lopšelio-darželio "Kodėlčiukas" (adresu Pavilnionių g. 29-101) naujas grupes nuo šių metų spalio mėnesio, prisijungus https://svietimas.vilnius.lt/

  Savivaldybė, siekdama kuo greičiau suteikti ikimokyklinio ugdymo vietas laukiantiems eilėje mažiesiems vilniečiams, taip pat pradėjusi vykdyti ir kitų patalpų nuomos procedūras. Artimiausiu metu planuojama išsinuomoti patalpas darželių veiklai Pilaitėje (Vydūno g. 2-57A) ir Pašilaičiuose (Medeinos g. 8).

  Dar šia tema

  Savivaldybė žada Perkūnkiemyje įkurti darželį, kurį galės lankyti 440 vaikų
  Videofaktas: Fabijoniškėse atidarytas dviejų aukštų modulinis darželis
  Vasarį darželių auklėtojai turi gauti didesnį atlyginimą
  Tegai:
  vilniečiai, vaikų darželis

  Svarbiausios temos