09:34 2019 Lapkričio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1091
 • RUB70.6406
  Lietuvos prezidentas GItanas Nausėda, archyvinė nuotrauka

  Nausėda dalyvavo kardinolo Sigito Tamkevičiaus padėkos Mišiose

  © Photo: LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTAS
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  22 0 0

  Lietuvos vadovas savo ir visų Lietuvos piliečių vardu pasveikino Kauno arkivyskupą emeritą Sigitą Tamkevičių tapus Katalikų Bažnyčios kardinolu

  VILNIUS, spalio 19 — Sputnik. Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda dalyvavo kardinolo Sigito Tamkevičiaus padėkos Mišiose, vykusiose Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje, praneša Prezidentūra.

  Nausėda savo ir visų Lietuvos piliečių vardu pasveikino Kauno arkivyskupą emeritą Sigitą Tamkevičių tapus Katalikų Bažnyčios kardinolu.

  "Šis Popiežiaus Pranciškaus suteiktas titulas liudija Jūsų išskirtinį gebėjimą sekti Viešpaties numatytu gyvenimo keliu. Tiek tuomet, kai nepailsdamas leidote "Lietuvos katalikų bažnyčios kroniką", tiek Jums kalint sovietiniame lageryje, tiek ir nepriklausomos Lietuvos laikais išsaugojote pasitikėjimą Dievu, kuris apdovanojo Jus gausiomis malonėmis", — sakė Nausėda.

  Taip pat prezidentas palinkėjo, kad eidamas šias garbingas pareigas Tamkevičius ir toliau skleistų Gerąją Naujieną ir kartu su visais šalies tikinčiaisiais kurtų stiprią, dorą ir pagarba asmens orumui bei tikėjimo laisvei grįstą Lietuvą.

  Dar šia tema

  Politologas: Nausėda planuoja padėti Vakarams "atplėšti" Baltarusiją nuo Rusijos
  Nausėda įvertino naują JK ir ES "Brexit" susitarimą
  Tegai:
  sveikinimas, Lietuva, Gitanas Nausėda

  Svarbiausios temos