10:56 2021 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  48

  Politikas dukters gimimą pavadino ryškiausiu, gražiausiu ir svarbiausiu šių metų įvykiu. Mergaitei suteiktas Marijos vardas

  VILNIUS, spalio 20 — Sputnik.  Kandidatas į Europos Komisijos narius iš Lietuvos, ekonomikos ministras Virginijus Sinkevičius paskelbė, kad jo šeima sulaukė pagausėjimo. Mergaitei suteiktas Marijos vardas.

  "Šviesiausias, gražiausias ir svarbiausias šių metų įvykis iš tiesų nutiko šiąnakt. Šeimoje pagausėjo laimės ir jos vardas — Marija! Mamytė ir Marija jaučiasi puikiai!" — Facebook'e rašė politikas.

  Tai yra antras vaikas gimęs Virginijui Sinkevičiui ir Katerinai Sinkevičienei. Vyriausiojo sūnaus vardas Vincentas.

  28 metų Virginijus Sinkevičius ministro pareigas eina nuo 2017 metų. Jis dirbo valstybinėse bendrovėse "Lietuvos oro uostai", "Lietuvos pastas", "Investuok Lietuvoje" ir Vašingtone esančiame Europos politikos analizės centre (CEPA). Taip pat stažavo Lietuvos ambasadoje JAV.

  Rugsėjį Europos Komisijos vadovė Ursula von der Leyen patvirtino galutinį kandidatų į Europos Komisijos narius postus sąrašą. Sinkevičius gali tapti atsakingas už aplinką ir vandenynus.

  Anksčiau Lietuvos ministras kalbėjo Europos Parlamente. Sinkevičius pabrėžė, kad jam būtų "didelė garbė" tapti pirmuoju Europos Komisijos nariu, gimusiu po Berlyno sienos griūties. Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino politiką su sėkmingu pasirodymu EP ir palinkėjo kandidatui gauti reikšmingą portfelį Europos Komisijoje.

  Dar šia tema

  Savo skyrimą į EK postą Sinkevičius vadina pavyzdžiu ES
  Nausėda pasveikino Sinkevičių su sėkmingu pasirodymu EP
  Lietuva su humoru: juokaujama Seime, Vyriausybėje, STT, bandoma prajuokinti net EK
  Tegai:
  gimimas, tėvystė, Virginijus Sinkevičius

  Svarbiausios temos