13:34 2020 Vasario 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.0800
 • RUB68.6245
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  18

  Zarasų rajone važiuojantis vairuotojas pastebėjo vienoje sodyboje liepsnojantį pastatą ir iškvietė ugniagesius, kurie, užgesinę degantį gyvenamąjį namą, jo virtuvėje rado moters kūną su durtinėmis žaizdomis krūtinėje

  VILNIUS, spalio 22 — Sputnik. Panevėžio apygardos prokuratūroje perduota nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje 60-metis Zarasų rajono gyventojas kaltinamas bendraamžės moters nužudymu ir didelės vertės turto sunaikinimu, rašoma Prokuratūros pranešime.

  Gegužės 11 dienos vakarą, Zarasų rajone važiuojantis vairuotojas pastebėjo vienoje sodyboje liepsnojantį pastatą ir iškvietė ugniagesius. Pastarieji, užgesinę degantį gyvenamąjį namą, jo virtuvėje rado moters kūną su durtinėmis žaizdomis krūtinėje.

  Pareigūnams apžiūrint teritoriją, kitame pastate rastas kietai įmigęs vyras – sodyboje gyvenantis 60-metis K. D. Jis buvo išvežtas į ligoninę, kur paaiškėjo, kad žmogus sveikas, tik neblaivus – jo kraujyje rasta 3,33 promilės alkoholio (sunkus girtumo laipsnis).

  Nustačius, kad 60-metė namo šeimininkė nužudyta, o jos namas padegtas, Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Arvydas Gramba.

  Kaltinimai šioje byloje pareikšti nužudytosios draugui K. D.

  "Pastaruoju metu pora nesugyveno, konfliktavo. Manoma, kad vieno ginčo metu neblaivus vyras griebėsi peilio ir mirtinai sužalojo moterį, o vėliau – padegė namą“", – sakė ikiteisminiam tyrimui vadovavęs prokuroras.

  Už tyčinį nužudymą Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo 7 iki 15 metų, už didelės vertės svetimo turto sunaikinimą – areštą arba laisvės atėmimą iki 5 metų.

  Mirtina statistika: nužudymai ir savižudybės ES šalyse
  © Sputnik /
  Mirtina statistika: nužudymai ir savižudybės ES šalyse

  Dar šia tema

  JAV vyras nužudė sūnų, bandydamas iš jo išvaryti demoną
  JAV devynerių metų berniukas apkaltintas penkių žmonių nužudymu
  Londone nuteistas rusas, kuris nužudė savo tėvus dėl šuns
  Tegai:
  Zarasų rajonas, vairuotojas, pastatas

  Svarbiausios temos