19:11 2020 Vasario 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.0818
 • RUB70.6675
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Gaisras Alytuje: valdžios reakcija ir atsakingų paieškos (71)
  22

  Netrukus į gaisravietę turėtų būti atvežta ir dar daugiau technikos, kuri padės ugniagesiams gelbėtojams vykdyti gaisro gesinimo darbus

  VILNIUS, spalio 22 —Sputnik. Situacija Alytaus miesto padangų perdirbimo įmonėje "Ekologistika"  gerėja, tačiau mieso mokyklose pamokos vis dar nevyks ir tėvai gali neleisti vaikų į mokyklą, antradienį pranešė Alytaus miesto savivaldybė.

  Šįryt vyko Ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kurio metu buvo pateikta naujausia informacija apie gaisrą Pramonės rajone.

  Pranešama, kad situacija gaisravietėje gerėja. Šįryt dronu išžvalgius teritoriją dūmų gaisro vietoje jau beveik nebematyti.

  Naujausiais mobilių oro kokybės tyrimų stočių duomenimis Miklusėnų gyvenvietėje oro užterštumas sumažėjęs iki 48 mkg/m3. Kietųjų dalelių vidurkis mieste, Naujojoje g. 146, siekė 59 mkg/m3, o Putinų g. 8A – 45 mkg/m3.

  Alytaus miesto savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisija palieka teisė tėvams pasirinkti alternatyvą – moksleiviams lankyti ugdymo įstaigas ar ne. Praleistų pamokų pateisinti nereikės. O tėvams, apsisprendusiems vesti vaikus į švietimo įstaigas, neformalus ugdymas vyks tik mokyklų patalpose.

  Naktį iš Naujosios Akmenės buvo atvežta speciali technika, kuri padės ugniagesiams gelbėtojams vykdyti gaisro gesinimo darbus. Netrukus į gaisravietę turėtų būti atvežta ir dar daugiau rezervinės technikos.

  Taip pat pranešama, kad į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę dėl apsinuodijimo kietosiomis dalelėmis nesikreipė nei vienas alytiškis. Tačiau kol kas nėra aišku,  kada jau 7 dienas Alytaus S. Kudirkos ligoninėje, Šeimos centre, Alytaus miesto stadiono viešbutyje ir Socialinių paslaugų centre besiglaudžiantys Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro ligoniai sugrįš į centro patalpas.

  Kaip anksčiau pranešė Vidaus reikalų ministerija, Alytaus padangų perdirbimo gamykloje "Ekologistika" kilęs gaisras buvo apėmęs apie 3 tūkst. kvadratinių metrų plotą. Praėjusį penktadienį gaisras buvo lokalizuotas, šiuo metu tęsiama gaisro sukeltų padarinių likvidacija.

  Vakar Ekstremaliųjų situacijų komisija  atšaukė draudimą įvažiuoti į Pramonės rajoną. Taip pat buvo rekomenduojama nevykdyti veiklos šiauriniame Pramonės rajone esančiose įmonėse.

  Temos:
  Gaisras Alytuje: valdžios reakcija ir atsakingų paieškos (71)

  Dar šia tema

  Gaisrą Alytuje gesinęs ugniagesys papasakojo apie filmavąsi "Černobylyje"
  Dėl gaisro Alytuje nutarta ekstremalios situacijos neskelbti
  Nelaimės vietoje Alytuje sutelktos jungtinės aplinkosaugininkų pajėgos
  Tegai:
  gaisras, Alytus

  Svarbiausios temos