03:05 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (247)
  48

  Naujajame lengvosios atletikos manieže numatyti bėgimo takai, šuolių į aukštį bei tolį sektoriai, taip pat šuolių su kartimi, rutulio stūmimo ir tolimųjų metimų treniruočių sektoriai

  VILNIUS, spalio 22 — Sputnik. Netolimoje ateityje jį papildys geriausias šalyje lengvosios atletikos maniežas. Kauniečiai jau gali įvertinti aštuonias architektų pateiktas konkursines vizijas, rašoma Kauno savivaldybės pranešime.

  Naujajame lengvosios atletikos manieže numatyti bėgimo takai, šuolių į aukštį bei tolį sektoriai, taip pat šuolių su kartimi, rutulio stūmimo ir tolimųjų metimų (ieties, disko) treniruočių sektoriai. Lengvaatlečiai prakaitą lies treniruoklių ir gimnastikos salėse, o jėgas atgaus masažo kabinetuose. Manieže bus įrengtos 500 vietų žiūrovų tribūnos.

  "Būsimame manieže galės vykti Lietuvos lengvosios atletikos uždarųjų patalpų čempionatai ir kitos aukšto rango varžybos. Ypač ši sporto erdvė pasitarnaus kokybiškoms treniruotėms žiemos metu", – pabrėžė Kauno mero pavaduotojas Andrius Palionis.

  Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Tado Metelionis planuoja, kad jau kitąmet bus parengtas techninis maniežo projektas, o statybos galėtų prasidėti 2021 metais.

  Kaip atrodys naujasis maniežas su 150 vietų požemine automobilių stovėjimo aikštele paaiškės pasibaigus architektūrinių idėjų konkursui.

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (247)

  Dar šia tema

  Vietoje nacionalinio stadiono Vilniuje — jaunimo sporto infrastruktūra
  Kaune sustabdyta sporto halės rekonstrukcija
  Tegai:
  lengvoji atletika

  Svarbiausios temos