19:59 2020 Rugsėjo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  37

  Jei situacija leidžia, nesipriešinkite šiam atpalaiduojančiam impulsui, pasiduokite tėkmei ir sulauksite daug teigiamų emocijų, kurios jus lydės visą savaitę

  Rytoj, spalio 23-iąją, žvaigždės žada stebėtinai ramią, harmoningą dieną — galbūt šioje būsenoje jūs nenorėsite nei dirbti, nei tvarkytis namuose, tačiau ši sąlyga paskatins jus bendrauti su artimaisiais ir draugais, pasivaikščioti gamtoje, susiruošti į romantiškas pasimatymus ir apskritai mėgautis gyvenimu. Jei situacija leidžia, nesipriešinkite šiam atpalaiduojančiam impulsui, pasiduokite tėkmei ir sulauksite daug teigiamų emocijų, kurios jus lydės visą savaitę.

  Avinas (03.21-04.20) rekomenduojama imtis kuo daugiau iniciatyvos visose srityse, susijusiose su profesine veikla. Bet jei matote, kad pakeliui atsirado neįveikiama siena, nemėginkite jos pralaužti. Rūpinkitės tuo, ką galite pakeisti. Venkite konfliktų. Jums bus sunku atsispirti energetiškai stipraus žmogaus puolimui, nors tai įmanoma.

  Jautis (04.21-05.21) Bus sunku priimti kokį nors sprendimą ir prisiimti atsakomybę už rezultatą. Nepaisant to, žvaigždės pataria atlikti tris svarbius dalykus: atsitokėti ir suimti save į rankas. Pamiršti abejones. Veikti.

  Dvyniai (05.22-06.21) Antroje dienos pusėje iniciatyva pereis į jūsų rankas. Taigi, jums reikia tik teisingai panaudoti šią likimo dovaną, laikantis veiksmų nuoseklumo ir duoto žodžio.

  Планета Меркурий, архивное фото
  Rytoj bus gera diena Vėžiams programuotojams

  Vėžys (06.22-07.22) Vėžio dvasia visomis išgalėmis sieks nepriklausomybės. Jūs trokštate visiškos asmeninės laisvės, svajojate apie pažangą versle, tikitės išplėsti savo pasaulio ribas. Galimai sulauksite žinių iš tolimo draugo ar originalių pranešimų. Gera diena programuotojams.

  Liūtas (07.23-08.23) Nebūkite per daug švelnūs, jei keliaujate, artimai bendraujate su užsieniečiais, padedate kitiems ar siekiate dvasinio tobulėjimo. Lankstumas ir įžvalga padės išvengti spąstų.

  Mergelė (08.24-09.22) Nebūtina pasakoti savo mylimajam apie visas jūsų problemas. Jis turi pakankamai savų. Geriau pradėkite rašyti dienoraštį, kuriam patikėsite viską, kas jus neramina. Arba papasakokite viską, ką turite, kačiukui ar mėgstamam žaislui. Jie tikrai turės kantrybės jus išklausyti ir suprasti.

  Svarstyklės (09.23-10.22) Galite parodyti oratoriaus sugebėjimus ir įtikinti bet ką, kad esate teisus. Daugybė durų atsivers prieš jus, tiesiog nesinaudokite visais pasiūlymais iš karto. Tas pats pasakytina ir apie meilę. Šioje srityje galite tikėtis malonių netikėtumų.

  Космическая пыль и туманность, архивное фото
  © Depositphotos /
  Rytoj žvaigždės nepataria skorpionui skubėti įgyvendinti naujoves gyvenime

  Skorpionas (10.23-11.21) Rytoj žvaigždės nepataria jums skubėti įgyvendinti kai kurias naujoves. Tikriausiai, dar ne viskas apgalvota iki galo, dar yra ko siekti ir kur judėti toliau.

  Šaulys (11.22-12.21)  Šaulio nuotaika bus permaininga, kaip oras pavasario dieną. Tai lietus, tai saulė, o po jos gali prasidėti krituliai ar net audra. Tačiau Šaulio mylimas žmogus lengvai atlaikys jo emocines užgaidas.

  Ožiaragis (12.22-01.20) Jei patys neišprovokuosite, emocinių protrūkių neturėtų būti. O nuotaiką galite sugadinti ir sau, ir mylimam žmogui, jei pradėsite kabinėtis prie įvairių smulkmenų be jokios priežasties.

  Vandenis (01.21-02.19) Jei esate pasiryžę padėti klientams pasirinkti produktą, kuris geriausiai atitiktų jų poreikius (nesvarbu, kurioje srityje jie bebūtų), šiandien turėsite būti labai kantrūs.

  Žuvys (02.20-03.20) Mylimas žmogus nenorės paleisti jūsų iš akiračio nė minutei. Pabandykite maksimaliai išnaudoti situaciją, kuri bus ir maloni, ir naudinga.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos