14:14 2020 Vasario 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB73.6096
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Gaisras Alytuje: valdžios reakcija ir atsakingų paieškos (71)
  36

  Miesto savivaldybė sulaukia vis daugiau skambučių ir elektroninių laiškų iš miesto gyventojų, norinčių skirti lėšų gaisrą gesinantiems ugniagesiams gelbėtojams ar ekstremalios situacijos padariniams likviduoti

  VILNIUS, spalio 24 — Sputnik. Alytaus miesto savivaldybė atidarė paramos lėšų sąskaitą gaisro padangų perdirbimo gamykloje "Ekologistika" padariniams likviduoti ir skirti premijas ugniagesiams gelbėtojams, praneša miesto savivaldybė.

  Alytaus miesto savivaldybė sulaukia vis daugiau skambučių ir elektroninių laiškų iš alytiškių, norinčių teikti finansinę paramą.

  "Atsižvelgdama į gražią alytiškių iniciatyvą, Alytaus miesto savivaldybė AB Šiaulių banke atidarė paramos lėšų sąskaitą LT467181200002130487, į kurią visi norintys gali pervesti lėšų ugniagesiams premijuoti ir ekstremalios situacijos likvidavimo išlaidoms apmokėti", — rašoma pranešime.

  Į miesto iniciatyvą teigiamai sureagavo ir socialinio tinklo "Facebook" vartotojai.

  "Padaryta! Ačiū dar kartą visiems, kurie negailėdami savęs dirba dėl mūsų visų gerovės!" — parašė Roberta Urb

  "Ne alitiškė aš, bet prisidedu prie padėkų gaisrininkams ir sunkiosios technikos vairuotojams, įmonėms, kurios atsiliepė į pagalbos šauksmą ir visiems geros valios žmonėms, kurie prisidėjo tuo kuo galėjo. Vienybė težydi!" — rašo Angelina Zaleckaite

  "Paaukota.O va dabar ir pasimatys mūsų alytiškių solidarumas.Ir mes,ne tik meras ir jo komanda,turim galimybę prisidėti", — parašė TarKim Inga

  Buvo ir tų, kurie pasipiktino poreikiu rinkti paprastų gyventojų pinigus dėl centrinės valdžios palaikymo stokos.

  "Kodėl mes turim ant savo sprando išlaikyt Seimą ir ministerijas, jei valstybinės reikšmės problemą alytiškiai išsprendė patys?" — retoriškai klausia Asta Sabaliauskaite.

  "Graži iniciatyva.. Bet, kaip amžiais šioje šalyje viska turi padaryti paprasti žmones, valdžia nei skatiko neskirs... Tai jus vaikus paremkit, tai jus senelius, tai vežiu sergancius, kas čia per šalis..." — rašo Kestutis Liutkus.

  "Tai čia kiek suprantu vyriausybes lesom tai viskas turetu vykt?" — parašė Edvinas Skackovas

  Pramonės rajone gaisrą jau aštuntą dieną gesina ugniagesiai. Alytuje ir jo rajone dėl didelio oro užterštumo pavojingomis medžiagomis, kurios gali sukelti pavojų sveikatai ir netgi sukelti vėžį, paskelbta ekstremali situacija.

  Remiantis naujausiais taršos matuoklių duomenimis, iki šiol fiksuojami trumpalaikiai lakiųjų organinių junginių koncentracijų padidėjimai, tačiau tirtų teršalų koncentracijos neviršijo nustatytų ribinių verčių.

  Preliminariais skaičiavimais, gaisro padaryta žala gamtai gali siekti daugiau nei 5 mln. eurų.

  Temos:
  Gaisras Alytuje: valdžios reakcija ir atsakingų paieškos (71)

  Dar šia tema

  Po gaisro Alytuje renkami parašai peticijai dėl Tamašunienės atsistatydinimo
  Paaiškėjo, nuo ko nugaišo Alytaus apylinkėse rastas kiškis
  Atliekami tyrimai, aiškinantis gaisro Alytuje sukeltą poveikį vandens ir maisto saugai
  Tegai:
  gaisras, Alytus

  Svarbiausios temos