21:00 2020 Liepos 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1444
 • RUB81.0468
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Gaisras Alytuje: valdžios reakcija ir atsakingų paieškos (75)
  70

  Miesto vadovas papasakojo anekdotinę istoriją, kaip iš sostinės atvykęs darbuotojas išėjo pamatyti miesto ir negrįžo

  VILNIUS, spalio 24 — Sputnik. Alytuje naujojo spaudos centro, kuris turi informuoti apie situaciją mieste, darbuotojas paliko savo darbo vietą ir išėjo pamatyti miesto, rašo miesto vadovas Nerijus Cesiulis puslapyje Facebook.

  Meras papasakojo, kad kelios ministerijos Alytaus miesto savivaldybėje įkūrė spaudos centrą. Jo manymu, kažkas gavo pylos, nes prastai informavo visuomenę apie gaisrą.

  Informacijos štabas dirbo tris dienas, jo užduotis — tiksliai informuoti apie esamą situaciją Alytaus regione. Meras papasakojo, kad trečiadienį, 10 val. ryto, į centrą buvo atsiųstas žmogus iš Vilniaus. Jam buvo parodyta jo darbo vieta, tačiau toliau situacija susiklostė netikėtai.

  "Pasėdėjo žmogus, pasidairė. Tada paklausė, ką gražaus galima pamatyti Alytuje. Aišku, savivaldybės darbuotojai papasakojo. O tas ir išėjo savom akim lankytinų objektų įvertinti. Žadėjo po ekstremalių situacijų posėdžio paskambinti, pasiteirauti, kokios naujienos. Suprantu, kad Dzūkijos, o gal dzūkių grožis galvą visiškai apsuko, bet skambučio mūsų specialistai vis dar laukia", — papasakojo meras.

  Cesiulis taip pat teigė, kad ugniagesiai jau silpnėja, keturiems sutriko sveikata. Vieni jau tiesiog fiziškai palūžo, jiems nustatytas išsekimas, trūksta kalio, magnio, kitiems prasidėjo plaučių uždegimas.

  Praėjusią savaitę padangų perdirbimo gamykloje "Ekologistika" kilo didžiulis gaisras.

  Remiantis naujausiais taršos matuoklių duomenimis, iki šiol fiksuojami trumpalaikiai lakiųjų organinių junginių koncentracijų padidėjimai, tačiau tirtų teršalų koncentracijos neviršijo nustatytų ribinių verčių.

  Preliminariais skaičiavimais, gaisro padaryta žala gamtai gali siekti daugiau nei 5 mln. eurų.

  Temos:
  Gaisras Alytuje: valdžios reakcija ir atsakingų paieškos (75)

  Dar šia tema

  Alytaus meras paprašė valdžios atsiminti zuikį ir neužduoti nereikalingų klausimų
  Atliekami tyrimai, aiškinantis gaisro Alytuje sukeltą poveikį vandens ir maisto saugai
  Alytus renka lėšas ugniagesiams premijuoti ir gaisro padariniams likviduoti

  Svarbiausios temos