03:19 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  75

  Šiais metais per Lietuvos oro uostus jau skrido daugiau nei 5 mln. keleivių, iš viso šiuo metu iš Lietuvos galima skristi 92 kryptimis

  VILNIUS, spalio 26 — Sputnik. Žiemą planuojantiems poilsines ar verslo keliones, Lietuvos oro uostai turi gerų naujienų — bendradarbiaujant su oro vežėjais pristatomos 6 naujos kryptys, atnaujinamas ir kai kurių populiariausių krypčių tvarkaraštis, rašoma Vilniaus oro uosto pranešime.

  Šiais metais per Lietuvos oro uostus jau skrido daugiau nei 5 mln. keleivių. Pasak Lietuvos oro uostų aviacinių paslaugų skyriaus vadovo Aurimo Stikliūno, dėl atnaujinto krypčių žemėlapio, stabilų keleivių srautą ketinama išlaikyti ir žiemos sezonu.

  "Jau šį rudenį iš Vilniaus oro uosto bus galima pasiekti Londono Sautendo, Charkovo, Eilato, į Vienos oro uostą skraidins papildomas, naujas vežėjas, iš Kauno oro uosto perkeliami skrydžiai į Tel Avivą", — informuoja Stikliūnas.

  Iš Palangos oro uosto spalio pabaigoje keliautojams be įprastų krypčių — patogiai bus pasiekiamas ir Norvegijos miestas Bergenas.

  Be to, iš Palangos oro uosto dažnėja ir skrydžiai į Rygą. Skrydžiai į Latvijos sostinę vyks ir žiemos sezonu.

  Į antrą pagal dydį Ukrainos miestą Charkovą ir Londono Sautendo oro uostą jau nuo spalio pabaigos skraidins bendrovė "Ryanair", o lapkričio pabaigoje keleiviai šia kryptimi galės vykti ir su bendrove "Wizzair", kuri skraidins keliautojus ir į Izraelio kurortą Eilatą.

  Iš Palangos į Bergeną keleivius skraidins skrydžių kompanija "Norwegian Air Shuttle". Spalio pabaigoje Lietuvoje startuoja ir Austrijos pigių skrydžių bendrovė "Laudamotion", skraidinsianti keliautojus į Vieną.

  Iš viso šiuo metu iš Lietuvos oro uostų galima skristi 92 kryptimis.

  Europos oro uostai
  © Sputnik /
  Europos oro uostai

  Dar šia tema

  Per tris šių metų ketvirčius Lietuvos oro erdvėje nežymiai padaugėjo skrydžių
  "AirBaltic" didins skrydžių iš Vilniaus į Rygą ir Taliną skaičių
  Tegai:
  oro uostas, Lietuva

  Svarbiausios temos