12:33 2019 Lapkričio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1041
 • RUB70.5319
  Baltasis balandis, archyvinė nuotrauka

  Muitininkai automobilyje aptiko į slaptavietes sukimštų gyvų balandžių kontrabandą

  © Фото: pixabay.com
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (280)
  13 0 0

  Dvylika tampriai į audinius susuktų ir "gyvais ryšuliais" paverstų sparnuočių muitinės pareigūnai rado po mašinos "Renault Espace" sėdynėmis įrengtose slėptuvėse

  VILNIUS, spalio 28 — Sputnik. Spalio 27-osios naktį Šumsko kelio posto muitininkai iš Baltarusijos į Lietuvą važiavusio Lietuvos piliečio V. K. automobilyje aptiko gyvų balandžių kontrabandą, rašoma Muitinės pranešime žiniasklaidai.

  Dvylika tampriai į audinius susuktų ir "gyvais ryšuliais" paverstų sparnuočių muitinės pareigūnai rado po mašinos "Renault Espace" sėdynėmis įrengtose slėptuvėse. Dar tris paukščius muitininkai aptiko už plastikinės prietaisų panelės, išgirdę bruzdesį ir balandžių skleidžiamus garsus.

  Automobilis ir balandžiai konfiskuoti, nustatinėjama sparnuočių vertė, sprendžiamas klausimas dėl administracinės arba baudžiamosios atsakomybės taikymo pažeidėjui. Pareigūnų žiniomis balandžių auginimu užsiimantis vilnietis kartą jau yra įkliuvęs su tokio pat pobūdžio pažeidimu.

  Nežmoniškomis sąlygomis gabenti paukščiai buvo išlaisvinti, jais pasirūpinta, sparnuočiai šiuo metu saugomi poste ir artimiausiu metu turėtų būti perduoti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistams.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (280)

  Dar šia tema

  Naujajame Urengojuje atskleistas ginklų kontrabandos iš Lietuvos ir Ukrainos kanalas
  Paskelbta, kada atsiras naujas Lietuvos ir Rusijos pasienio kontrolės punktas
  Tarnybinis VSAT šuo susekė du kontrabandininkus iš Baltarusijos
  Tegai:
  slėptuvės

  Svarbiausios temos