06:43 2019 Lapkričio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1077
 • RUB70.6272
  Viena, archyvinė nuotrauka

  Austrijos skrydžių bendrovė pradėjo skrydžius iš Vilniaus į Vieną

  © Sputnik / Максим Блинов
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  12 0 0

  Šiandien ryte oro linijų bendrovės "Laudamotion" lėktuvas "Airbus A320" pirmą kartą pakilo iš Vilniaus oro uosto ir išskrido į Austrijos sostinę

  VILNIUS, spalio 28 — Sputnik. Šiandien Austrijos pigių skrydžių bendrovė pradėjo skrydžius iš Vilniaus į Vieną, praneša Vilniaus oro uostas.

  Skrydžiai vyks triskart per savaitę. Šiandien ryte oro bendrovės lėktuvas "Airbus A320" pirmą kartą pakilo iš Vilniaus oro uosto ir išskrido į Austrijos sostinę.

  Švenčiant šio naujo maršruto startą, "Laudamotion" siūlo specialią kainą — 19,99 € (į vieną pusę) iš Vilniaus į Vieną. 

  "Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo keleiviams naują tiesioginį skrydį iš Vilniaus į mano gimtąjį miestą Vieną ir kartu plėsti savo maršrutų tinklą. "Laudamotion" keleiviams leidžia apžiūrėti šį nepakartojamą miestą už neprilygstamą kainą", — sako "Laudamotion" generalinis direktorius Andreas Gruber.

  Pasak Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovo Aurimo Stikliūno, Vienos miestas yra gerai žinomas keliautojams visame pasaulyje, jungiantis kultūrą ir dinamišką miesto gyvenimą. Direktorius tikisi, kad maršrutas su "Laudamotion" bus labai populiarus Lietuvoje ne tik kultūrinio turizmo ar laisvalaikio pramogų prasme, bet taip pat padidins verslo kelionių srautą.

  Europos oro uostai
  © Sputnik /
  Europos oro uostai

  Dar šia tema

  Lietuvos oro linijų bendrovė atliko pirmąjį užsakomąjį skrydį iš Vilniaus į Batumį
  Per tris šių metų ketvirčius Lietuvos oro erdvėje nežymiai padaugėjo skrydžių
  "AirBaltic" didins skrydžių iš Vilniaus į Rygą ir Taliną skaičių
  Tegai:
  lėktuvas, Austrija, Vilnius

  Svarbiausios temos