19:45 2020 Balandžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.0936
 • RUB86.4750
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  18

  Supratusi, kad situacija — kelianti grėsmę, moteris savo automobiliu nusekė paskui girtą vairuotoją ir apie keliu važiuojantį girtą vairuotoją informavo Skubiosios pagalbos tarnybą

  VILNIUS, spalio 31 — Sputnik. Šiaulietė Daiva Vaitiekūnienė, spalio 26-osios vakare viešėjusi pas savo mamą Joniškio rajone, netikėtai tapo susirūpinimą keliančio vaizdelio liudininke — Rudiškių kaime iš trobos išlingavę du apgirtę vyrai, ramstydami vienas kitą, priėjo prie stovinčio "Toyota RAV4", tada vienas jų įsodino kitą į automobilį ir pastarasis iš kiemo pajudėjo, praneša Lietuvos policija.

  Supratusi, kad situacija — kelianti grėsmę, moteris savo automobiliu nusekė paskui girtą vairuotoją ir apie keliu važiuojantį girtą vairuotoją informavo Skubiosios pagalbos tarnybą.

  Policijos pranešime rašoma, kad "Toyota RAV4" įvažiavo į Stanelių kaimą ir sustojo viename Žirgyno gatvės kieme. Moteris irgi sustojo ir užkalbino iš automobilio išlipusį vairuotoją, nuo kurio trenkė stiprus alkoholio kvapas. Vyras, iš moters išgirdęs, kad tuoj turi atvykti policija patikrinti jo blaivumą, pradėjo jai siūlyti pinigų ir prašyti, kad jį paleistų.

  Atvykę Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai vyrą patikrino alkoholio matuokliu, kuris parodė 2,10 prom. 62 metų vairuotojas paaiškino, kad parvažiavo iš Rudiškių kaimo, kur su draugu gėrė alų.

  Kadangi vairuotojo girtumas siekė per 1,5 prom., jam buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Šiaulietei už rūpestį visuomenės saugumu įteikta Angelo sargo statulėlė, kuriomis pagerbiami gyventojai už pilietiškumą ir pagalbą žmonėms.

  Kelių transporto avarijų aukos ES
  © Sputnik /
  Kelių transporto avarijų aukos ES

  Dar šia tema

  Šakių rajone girtas vairuotojas pasiūlė didelį kyšį pareigūnui
  Pasvalyje girtas vyras liepė dobermanui pulti policininkus
  Įtariama, kad Šalčininkuose girtas policininkas sukėlė eismo įvykį ir pasišalino
  Tegai:
  automobilis, moteris, girtumas

  Svarbiausios temos