07:11 2019 Lapkričio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1077
 • RUB70.6272
  Gaisras Alytuje, archyvinė nuotrauka

  Alytaus savivaldybė papasakojo, kur nukentėjusiems gyventojams kreiptis pagalbos

  © Photo: Alytaus miesto savivaldybė
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Gaisras Alytuje: valdžios reakcija ir atsakingų paieškos (58)
  19 0 0

  Gyventojai, ūkio subjektai ir kitos įstaigos, kurios dėl ekstremaliosios situacijos Alytuje patyrė žalą, prašymus valstybės paramai gauti turi pateikti iki lapkričio pabaigos

  VILNIUS, lapkričio 1 — Sputnik. Alytaus gyventojai, ūkio subjektai ir kitos įstaigos, kurios dėl gaisro padangų perdirbimo įmonėje "Ekologistika" patyrė žalą, gali kreiptis į miesto savivaldybės administraciją, ministro pirmininko tarnybą arba atitinkamą ministeriją.

  Alytaus miesto savivaldybė primena, kad pagal Vyriausybės rezervo lėšų skyrimo ir naudojimo taisykles, fiziniai ir juridiniai asmenys gali savarankiškai kreiptis į ministro pirmininko tarnybą arba ministeriją pagal ministrams pavedamas veiklos sritis dėl Vyriausybės rezervo lėšų skyrimo.

  Be to, vadovaujantis Valstybės paramos už žalą, patirtą dėl ekstremaliosios situacijos, teikimo aprašu, Alytaus miesto savivaldybės gyventojai, ūkio subjektai ir kitos įstaigos, kurios dėl ekstremaliosios situacijos patyrė žalą, gali kreiptis į Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorių su rašytiniais prašymais suteikti valstybės paramą už žalą, patirtą dėl ekstremaliosios situacijos.

  Gyventojai, ūkio subjektai ir kitos įstaigos, kurios dėl ekstremaliosios situacijos patyrė žalą, prašymus turi pateikti ne vėliau kaip iki lapkričio 28 dienos (imtinai).

  Prašyme turi atsispindėti aplinkybės, kuriomis padaryta žala, žalos dydis ir pobūdis. Būtina pateikti nuosavybės teisę į turtą, kurio netekta ar kuris sužalotas, patvirtinančius dokumentus. Taip pat žalos dydį ir turėtas išlaidas pagrindžiančius dokumentus.

  Didžiulis gaisras gamykloje "Ekologistika" Alytuje kilo prieš dvi savaites. Sudegė beveik dviejų tūkstančių kvadratinių metrų plotą užimančios panaudotų padangų sandėliavimo patalpos. Dėl gaisro į orą pateko daug sunkių kenksmingų dalelių. Remiantis užterštumo žemėlapio informacija, gaisro padariniai paveikė Alytaus ir jo rajono teritorijas, kuriose gyvena beveik 64,5 tūkstančio žmonių.

  Temos:
  Gaisras Alytuje: valdžios reakcija ir atsakingų paieškos (58)

  Dar šia tema

  Generalinė prokuratūra papasakojo apie gaisro Alytuje aplinkybių tyrimo eigą
  Gaisras Alytuje parodė, kaip valdžia "susidoroja" su katastrofomis
  VMVT rekomenduoja nevartoti sužvejotų žuvų, grybų ir uogų iš Alytaus rajono
  Tegai:
  Alytus

  Svarbiausios temos