01:57 2020 Liepos 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (326)
  61

  Incidentas įvyko pasienio kontrolės punkte "Privalka", žuvo vilkiko vairuotojas, kuris laukė savo eilės įvažiuoti į Lietuvą

  VILNIUS, lapkričio 4 — Sputnik. Sekmadienio vakare kelyje šalia pasienio kontrolės punkto "Privalka", Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje, buvo mirtinai partrenktas vyras, praneša Sputnik Baltarusija.

  Informacija apie tai, kad vyras buvo partrenktas kelyje netoli "Privalkos" punkto, pasirodė sekmadienio vakare. Liudininkai pranešė, kad nelaimė įvyko šalia draudimų išdavimo punkto.

  Kaip praneša Gardino srities vykdomojo komiteto Valstybinės autoinspekcijos (VAI) spaudos tarnyba, pėsčiasis buvi partrenktas apie 20:05 vietos laiku magistralės R-42 Gardinas - Goža - Lietuvos Respublikos siena 28-ajame kilometre. Pėsčiasis išėjo į važiuojamąją kelio dalį iš dešinės iš už stovėjusio sunkvežimio. VAI pažymėjo, kad jis nebuvo pažymėtas atspindinčiais elementais.

  Vyras žuvo nuo patirtų traumų įvykio vietoje. Paaiškėjo, kad žuvęs vyras buvo Rusijos Federacijos Maskvos srities gyventojas. Jis buvo sunkvežimio, kuris stovėjo eilėje Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje, vairuotojas.

  Prie automobilio "Renault Laguna", kuris partrenkė žmogų, vairo buvo 31-erių metų vairuotojas. Avarijos priežastys ir kitos aplinkybės bus nustatytos patikrinimo metu.

  Baltarusijos Tardymo komitetas pranešė, kad mirtiną avariją padariusiam vairuotojui iškelta baudžiamoji byla.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (326)

  Dar šia tema

  Vilniuje greitosios pagalbos automobilis partrenkė vaiką
  Šiaulių rajone ugniagesys gelbėtojas mirtinai partrenkė pėsčiąjį
  Vilniaus rajone įvyko mirtina avarija dalyvaujant sunkvežimiui
  Tegai:
  avarija, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos