21:30 2020 Rugpjūčio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1771
 • RUB86.3013
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  27

  Nemalonumų su Latvijos teisėsauga turintys vyrai Lietuvos pasieniečiams įkliuvo Kauno oro uoste, vienas atskrido iš Anglijos, kitas — iš Austrijos

  VILNIUS, lapkričio 4 — Sputnik. Kauno oro uoste pasieniečiams įkliuvo iš Bristolio ir Dublino atskridę du latviai, turintys nemalonumų su teisėsauga, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Penktadienį popiet Kauno oro uoste dirbę VSAT pareigūnai patikrino reisu iš Anglijos miesto Bristolio atvykusių keleivių dokumentus. Pasieniečiai nustatė, kad 34-erių Jungtinėje Karalystėje nuolat gyvenantis vyras turi nemalonumų su teisėsauga. Latvis savo šalyje vengė atlikti teismo paskirtą bausmę, tad jo paiešką paskelbė Latvijos policija.

  Apie ieškomojo sulaikymą pasieniečiai pranešė paieškos iniciatoriui ir latvį perdavė į Kauno oro uostą atvykusiam policijos konvojui.

  Tos pačios dienos vakare VSAT pareigūnai sulaikė ir reisu iš Airijos sostinės Dublino atskridusį keleivį. Dokumentų kontrolės metu paaiškėjo, kad 21-erių Airijoje nuolat gyvenantis latvis taip pat turi nemalonumų su jo paiešką paskelbusia Latvijos policija.

  Pasieniečiai neleido vyrui tęsti kelionės ir apie jo sulaikymą informavo paieškos iniciatorių. Atlikus visus formalumus, ieškomasis perduotas policijos konvojui.

  Šiemet VSAT pareigūnai iš viso sulaikė 1928 asmenis, kurie už padarytus nusikaltimus ar pažeidimus ieškoti įvairių Lietuvos ar užsienio valstybių teisėsaugos institucijų. Dažniausiai ieškomųjų — 1489 — įkliūna Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose.

  Dar šia tema

  Vilniaus oro uoste pasieniečiai demaskavo lietuviu apsimetinėjusį vyrą
  Vilniaus oro uoste sulaikytas nuteistas kaunietis
  Amerikietė su vaiku rankiniame bagaže buvo sulaikyta oro uoste
  Vilniaus oro uoste sulaikyta afganistanietė, pateikusi galbūt vogtą Kolumbijos pasą
  Tegai:
  Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), latviai, Lietuva, Kauno oro uostas

  Svarbiausios temos