21:46 2020 Birželio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.1174
 • RUB76.8001
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  39

  Abiejų šalių sienos apsaugos žinybos nustatė bendradarbiavimo tvarką ir pasirašė atitinkamą dokumentą. Tikimasi, kad tai sukurs palankias sienos kirtimo sąlygas

  VILNIUS, lapkričio 5 — Sputnik. Baltarusijos ir Lietuvos muitinės departamentai ir pasienio tarnybos pasirašė bendradarbiavimo tvarką. Šis dokumentas skirtas nenutrūkstamam transporto priemonių srautui užtikrinti ir kelių pasienio kontrolės punktų pralaidumui Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje didinti.

  Apie tai praneša Baltarusijos muitinės spaudos tarnyba.

  Valstybinis muitinės komitetas pažymėjo, kad anksčiau Lietuvos ir Baltarusijos muitinių tarnybų bendradarbiavimą reguliavo išankstinio perspėjimo apie nepaprastas situacijas sistema.

  "Siekiant pasiekti norimą rezultatą šia linkme, buvo priimtas sprendimas sustiprinti bendradarbiavimą intensyvinant muitinės tarnybų sąveiką su abiejų valstybių pasienio tarnybomis", — teigė komiteto atstovai.

  Tikimasi, kad jo įgyvendinimas sudarys palankias sienos kirtimo sąlygas žmonėms ir transporto priemonėms.

  Pasienio kontrolės punktai Lietuvos pasienyje su Baltarusija tradiciškai laikomi labiausiai apkrautais. Iš viso jų yra penki: "Medininkai" ("Kamennyj Log"), "Lavoriškės" ("Kotlovka"), "Šumskas" ("Loša"), "Šalčininkai" ("Beniakonys"), "Raigardas" ("Privalka").

  Baltarusijos muitinės komitetas pažymėjo, kad taip yra dėl vairuotojų noro taupyti degalus.  

  Dar šia tema

  Ukrainos jūrų pėstininkai pasienyje su Krymu gyvena siaubingomis sąlygomis
  Vakarų žiniasklaida: Lietuvos ir Lenkijos pasienis — "NATO Achilo kulnas"
  Tegai:
  Lietuva, Baltarusija

  Svarbiausios temos