09:46 2019 Lapkričio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1059
 • RUB70.7748
  Kauno oro uostas, archyvinė nuotrauka

  Kauno oro uostas aptarnavo milijoną keleivių

  © Photo: Facebook / Kaunas Airport
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (225)
  15 0 0

  Milijonasis Kauno oro uosto keleivis buvo aptarnautas lapkričio 4 dieną ir keliavo į Eindhoveną su "Wizz Air" oro linijomis

  VILNIUS, lapkričio 5 — Sputnik. Kauno oro uostas dviem mėnesiais anksčiau nei pernai aptarnavo milijoną keleivių, rašoma miesto savivaldybės pranešime.

  Tam daugiausiai įtakos turėjo naujai pristatytos kryptys bei startavę užsakomieji skrydžiai. 

  Milijonasis Kauno oro uosto keleivis buvo aptarnautas lapkričio 4 dieną ir keliavo į Eindhoveną su "Wizz Air" oro linijomis.

  "Mūsų oro uosto augimas labai aiškiai matomas net tarptautiniu mastu, šiais metais Kauno oro uosto vardas buvo nuolatos linksniuojamas tarptautinėje žiniasklaidoje tarp sparčiausiai augančių oro uostų Europoje. Trečiąjį metų ketvirtį fiksavome 16 proc. siekiantį augimą, lyginant su pernai, skaičiuojame, kad net 6 mėnesius viršijome 100 tūkst. aptarnautų keleivių ribą, o daugiausiai keliavusiųjų buvo rugpjūtį — net 115 tūkst." — pažymi Kauno oro vartų vadovas Karolis Matulaitis.

  Anot jo, iki šių metų 100 tūkst. keleivių siekiantis mėnesinis rodiklis nebūdavo fiksuojamas, o šiemet tai tapo kone kasdienybe. Daugiausiai prie to prisidėjo naujos praėjusių metų rudenį atidarytos kryptys į Italiją, taip pat vasarą startavusios kryptys į Kelną, Niurnbergą bei pradėti užsakomieji skrydžiai Kauno oro uoste.

  Šiemet Kauno oro uoste tikimasi priartėti prie geriausio visų laikų metinio keleivių skaičiaus rodiklio, kuris buvo fiksuojamas 2017-aisiais. Tada apie mėnesį Kaunas tapo pagrindiniais šalies oro vartais, kuriuose buvo aptarnaujamas ir Vilniaus oro uosto keleivių srautas. Tais metais per Kauną iš viso skrido beveik 1 mln. 200 tūkst. keleivių.

  Europos oro uostai
  © Sputnik /
  Europos oro uostai

   

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (225)

  Dar šia tema

  "Kiss and Fly" sistema Vilniaus oro uoste pradės veikti kitų metų pradžioje
  Sankt Peterburgo oro uostas yra pasirengęs Lietuvos turistams su e. vizomis
  Keičiasi eismo tvarka ant Vilniaus oro uosto keleivių išleidimo panduso
  Tegai:
  oro uostas, Kaunas

  Svarbiausios temos