21:52 2021 Kovo 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.2028
 • RUB88.6885
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  30

  Gaisro metu vienas kambarys sudegė visiškai, dar du smarkiai apdegė, įgriuvo stogas, vyras — ligoninėje

  VILNIUS, lapkričio 7 — Sputnik. Klaipėdoje ugniagesiai gelbėtojai iš degančio namo išgelbėjo pagyvenusį vyrą, kuris savo namuose įsirengė savadarbę krosnį, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

  Lapkričio 5 dieną gaisrininkai gavo pranešimą apie gaisrą gyvenamajame name, Uosių gatvėje. Kad pro mansardos langus veržiasi liepsnos, pastebėjo kaimynai, kurie ir iškvietė ugniagesius.

  Balkone ugniagesiai rado dūmais apsinuodijusį, rankas ir kojas apdegusį, tačiau sąmoningą vyrą.

  Nukentėjusįjį jie išnešė į lauką ir perdavė medikams. Vyras buvo išvežtas į ligoninę.

  Kaip pasakoja Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė Aurelija Maslauskienė, gaisro priežastis — savadarbė krosnis.

  "Senukas dviejų aukštų name gyveno vienas. Nors name buvo krosnis, jis jos nekūrė, namo nešildė, o pats gyveno viename mansardos kambarėlyje. Kad nesušaltų, buvo susimūrijęs savadarbę krosnį, o kūreno ją įvairiomis parsineštomis šiukšlėmis", — sako Maslauskienė.

  Tądien žmogus norėjo sudeginti putų polistirolo gabalą, tačiau jis užsiliepsnojo, užsidegė šalia krosnies patiestas čiužinys, o netrukus liepsnos apėmė ir visą kambarį.

  Iš pradžių vyras pats mėgino gesinti gaisrą, nešė vandenį, tačiau apdegė rankas bei prisikvėpavo dūmų. Laimei jis sugebėjo patekti į balkoną, kur ir buvo rastas ugniagesių.

  "Atvykus ugniagesiams, visa patalpa jau smarkiai degė. Ugniagesiai sakė, jog visas namas viduje buvo aprūkęs ir pajuodęs. Jie spėliojo, kad gal ir anksčiau čia kas buvo užsidegę", — pasakoja Maslauskienė.

  Gaisro metu mansardoje vienas kambarys sudegė visiškai, du smarkiai apdegė, suiro 60 kv. m stogo dangos.

  Šiemet dėl netvarkingų krosnių šalyje jau kilo per 1 tūkst. gaisrų. Jų metu žuvo 4 žmonės, 7 patyrė traumas.

  Dar šia tema

  Kol kas neaišku, kada iš gaisravietės Alytuje bus išvežtos atliekos
  Alytuje užbaigti oro tyrimai – sunkiųjų metalų koncentracijos neviršijo normų
  Gaisras padangų sandėlyje Lietuvoje paveikė beveik 65 tūkstančius žmones
  Tegai:
  Klaipėda

  Svarbiausios temos