21:24 2020 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1005
 • RUB68.9032
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  58

  Septyniolikmetį teis dėl pasikėsinimo išžaginti nepilnametę, jos seksualinio prievartavimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo

  VILNIUS, lapkričio 7 — Sputnik. Prokuratūra ketvirtadienį pranešė teismui perdavusi baudžiamąją bylą dėl pasikėsinimo išžaginti nepilnametę jurbarkietę ir jos sužalojimo, skelbiama Prokuratūros pranešime žiniasklaidai.

  Byla su kaltinamuoju aktu perduota Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmams.

  17 metų jaunuoliui iš Jurbarko kaltinimai pareikšti pagal tris Baudžiamojo kodekso straipsnius: dėl pasikėsinimo išžaginti nepilnametę, jos seksualinio prievartavimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

  Kaltinamasis savo kaltę pripažįsta.

  Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas gegužės 26 dieną, kai kaimo turizmo sodyboje, Tauragės rajone, buvo sumušta 16 metų mergina. Rytų kovos menus lankantis Jurbarko moksleivis Mantas Icikevičius, bandęs išprievartauti merginą, sutrupino jai žandikaulį, išmušė dantis ir pažeidė trachėją. Vaikinas buvo neblaivus — po nusikaltimo jam nustatytas 1,12 promilės girtumas.

  Šiuo metu kaltinamajam galioja anksčiau skirtos kardomosios priemonės: intensyvi priežiūra su apykoje, rašytinis pasižadėjimas neišvykti, atidavimas tėvų priežiūrai ir asmens dokumento paėmimas.

  Dar šia tema

  Klasės draugę per vakarėlį Tauragės rajone bandęs išžaginti vaikinas pripažino kaltę
  Tegai:
  Jurbarko rajonas, teismas

  Svarbiausios temos