17:54 2020 Rugpjūčio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1726
 • RUB86.6018
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  42

  Gaisro metu vienas kambarys visiškai sudegė, dar du smarkiai apdegė. Liepsna apgadino 60 kvadratinių metrų stogo

  VILNIUS, lapkričio 8 — Sputnik. Klaipėdoje vyras netyčia sukėlė gaisrą, kai krosnyje sudegino putų polistirolo gabalą. Apie tai pranešė Lietuvos priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento spaudos tarnyba.

  Incidentas įvyko antradienio popietę Uosių gatvėje. Į ugniagesius gelbėtojus kreipėsi kaimynai, kurie pastebėjo pro mansardos langus besiskverbiančią liepsną.

  Klaipėdos priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyresnioji specialistė Aurelija Maslauskienė teigė, kad senyvas vyras name gyveno vienas.

  "Nors name buvo krosnis, jis jos nekūrė, namo nešildė, o pats gyveno viename mansardos kambarėlyje. Kad nesušaltų, buvo susimūrijęs savadarbę krosnį, o kūreno ją įvairiomis parsineštomis šiukšlėmis. Žmogus pasakojo, jog tądien jis norėjo sudeginti putų polistirolo gabalą, tačiau jis užsiliepsnojo, užsidegė šalia krosnies laikytas čiužinys, o netrukus liepsnos apėmė ir visą kambarį",— pasakojo ji.

  Iš pradžių vyras mėgino pats užgesinti ugnį, tačiau nudegė rankas ir apsinuodijo dūmais. Jam pavyko patekti į balkoną. Atvykus ugniagesiams ugnis pasklido po visą kambarį.

  Kaip pažymėjo Maslauskienė, name nebuvo dūmų detektoriaus. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento ekspertai šiais metais vykdė akciją "Gyvenk saugiai" Uosių gatvėje ir norėjo patekti į šį namą, tačiau kieme buvo du šunys ir niekas neatidarė durų.

  Dėl gaisro palėpės kambarys visiškai sudegė, du kambariai smarkiai apdeginti. Liepsna apgadino 60 kvadratinių metrų stogo.

  Nukentėjęs vyras paguldytas į ligoninę.

  Šiemet dėl ​​netvarkingų krosnių Lietuvoje kilo apie tūkstantis gaisrų, dėl kurių žuvo keturi žmonės ir septyni sužeisti. Ugniagesiai gelbėtojai pabrėžia, kad netinkama krosnių ir kaminų priežiūra gali sukelti gaisrą ir padaryti nuostolių.

  Dar šia tema

  Kompensacijas nuo gaisro nukentėjusiems žemdirbiams žadama išmokėti jau netrukus
  Kai kuriems Alytaus rajono ūkininkams bus leista tiekti pieną
  Tegai:
  privatus namas, gaisras, Klaipėda

  Svarbiausios temos