03:42 2020 Kovo 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Gaisras Alytuje: valdžios reakcija ir atsakingų paieškos (71)
  32

  Piniginės išmokos skirtos 254-iems ugniagesiams gelbėtojams, kurių dėka buvo užgesintas didžiulis gaisras padangų perdirbimo gamykloje

  VILNIUS, lapkričio 11 — Sputnik. Ugniagesiams, gesinusiems gaisrą Alytuje, skirtos vienkartinės išmokos, pirmadienį skelbia Vidaus reikalų ministerija.

  Ugniagesių finansinėms paskatoms skirta daugiau nei 250 tūkst. eurų.

  "Ugniagesiai, ryžtingai kovoję su ugnimi, nusipelnė būti paskatinti. Jų drąsa ir pasiaukojimas nepaliko abejingų, todėl, be jokios abejonės, jie nusipelnė paskatinimo", — sako vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

  Kaip pažymėjo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Saulius Greičius, piniginės išmokos ugniagesiams skirtos už "nepriekaištingai ir pavyzdingai atliktas pareigas".

  Iš viso piniginės išmokos skirtos 254-iems ugniagesiams gelbėtojams.

  Gaisras padangų perdirbimo gamykloje "Ekologistika" Alytuje kilo spalio 16-osios naktį. Jam suvaldyti prireikė trijų dienų, bet padangos smilko dar savaitę. 

  Anksčiau Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis sukritikavo Vidaus reikalų ministerijos veiksmus. Jis pareiškė, kad miestas negauna pakankamos pagalbos iš Vilniaus ir yra priverstas kovoti su stichija savarankiškai. Pasipiktinę ir šalies gyventojai. Internete pasklido peticija, raginanti atleisti vidaus reikalų ministrę Ritą Tamašunienę.

  Sudegė beveik dviejų tūkstančių kvadratinių metrų plotą užimančios panaudotų padangų sandėliavimo patalpos. Preliminariais skaičiavimais, gaisro padaryta žala gamtai gali siekti daugiau nei 5 mln. eurų.

  Temos:
  Gaisras Alytuje: valdžios reakcija ir atsakingų paieškos (71)

  Dar šia tema

  Gaisras Alytuje parodė, kaip valdžia "susidoroja" su katastrofomis
  Kompensacijas nuo gaisro nukentėjusiems žemdirbiams žadama išmokėti jau netrukus
  Alytaus meras skelbia, kad iš gaisravietės pradedamos vežti atliekos
  Tegai:
  gaisras, Alytus

  Svarbiausios temos