02:39 2019 Gruodžio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1075
 • RUB70.5731
  Google

  Vyriausybė kuria užsienio žiniasklaidos ir socialinių tinklų monitoringo sistemą

  © CC0 / Pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  20

  Ministrų kabinetas tvirtina, kad iniciatyva buvo rengiama siekiant ištirti Lietuvos įvaizdį, formuojamą užsienio leidiniuose ir socialiniuose tinkluose

  VILNIUS, lapkričio 12 — Sputnik. Vyriausybė inicijavo užsienio žiniasklaidos ir socialinių tinklų monitoringo sistemos Lietuvos įvaizdžiui stebėti projektą, praneša Ministrų kabineto spaudos tarnyba.

  "Vyriausybės kanceliarijos Lietuvos įvaizdžio grupė kartu su kitų institucijų atstovais inicijavo pilotinį užsienio žiniasklaidos ir socialinių tinklų monitoringo sistemos Lietuvos įvaizdžiui stebėti projektą", — teigiama pranešime.

  Vyriausybė pažymėjo, kad viešoji erdvė, žiniasklaida, socialiniai tinklai yra vieni pagrindinių šaltinių užsienio šalyse formuojančių potencialių turistų, investuotojų ar eksporto paslaugų vartotojų nuomonę. Planuojant bei įgyvendinant šalies pozicionavimo ir strateginės rinkodaros kampanijas būtina žinoti realią situaciją, kaip Lietuvą vertina ir kokie tikslinių auditorijų lūkesčiai, teigė grupės vadovas Marius Gurskas.

  VK
  © Sputnik / Владимир Трефилов

  Turizmo skatinimo agentūros "Keliauk Lietuvoje" viešųjų ryšių projektų vadovas Olegas Volkovas, pastebi, kad vieninga šalies įvaizdžio monitoringo valdymo sistema bei joje sukaupta informacija padės efektyviau dirbti su tikslinių rinkų žiniasklaida, pristatant Lietuvos turizmo potencialą.

  "Taip pat, leis atlikti ir šalies komunikacijos veiklų efektyvumo matavimo (angl. KPIs) funkciją, įvertinant atskirų žinučių ir turinio kampanijų sklaidą, vertinti Lietuvos įvaizdžio kitimą tarptautinėje erdvėje", — pažymėjo jis.

  Daugiau nei 20 Lietuvos viešojo sektoriaus institucijų ir joms pavaldžių įstaigų dalyvauja vieningos monitoringo valdymo sistemos diegime. Pirmąją bendrą šalies vertinimo užsienio žiniasklaidoje ataskaitą planuojama pristatyti gruodžio mėnesį.

  Vyriausybės kanceliarijos Lietuvos įvaizdžio grupė yra atsakinga už vieningą šalies pristatymo užsienyje sistemos sukūrimą, bendradarbiavimą su verslo, kultūros ir kitų institucijų bei organizacijų atstovais formuojant vieningą Lietuvos pristatymą. 

  Dar šia tema

  EP ragina socialinius tinklus kovoti su "pavojinga Rusijos propaganda"
  Tegai:
  socialiniai tinklai, žiniasklaida, Vyriausybė

  Svarbiausios temos