14:36 2020 Vasario 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.0835
 • RUB68.7554
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (306)
  80

  Lapkričio 18-29 dienomis bus vykdomi remonto darbai, todėl eismas vyks tik viena juosta, gali sutrikti transporto priemonių sienos kirtimo procesas

  VILNIUS, lapkričio 16 — Sputnik. Istorinio Karalienės Luizos tilto Kaliningrado srityje, Rusijos ir Lietuvos pasienyje, transporto priemonių eismas bus laikinai apribotas dėl remonto darbų, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Karalienės Luizos tiltas per Nemuną jungia Panemunės kontrolės punktą Lietuvoje ir Sovetsko punktą Kaliningrado srityje.

  "Nuo lapkričio 18 dienos ant Karalienės Luizos tilto Rusijos pusėje bus vykdomi remonto darbai. Dėl to eismas vyks tik viena juosta, o transporto priemonių vykimas per sieną gali būti apsunkintas", — teigiama VSAT pranešime.

  Remonto darbai truks 2-3 savaites. VSAT pažymėjo, jog darbai vyks tik darbo dienomis, o savaitgaliais remontas nebus vykdomas ir eismas vyks įprasta tvarka.

  VSAT rekomenduoja į Kaliningrado sritį ar iš jos keliones planuojantiems asmenims įvertinti, kad dėl šių darbų jie kelionėje gali sugaišti daugiau laiko nei įprasta.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (306)

  Dar šia tema

  Autobuso vairuotojai bandė įvežti į Lietuvą beveik 50 tūkst. cigarečių
  Per šventes iš Kaliningrado į Lietuvą ir Lenkiją išvažiavo per 30 tūkst. žmonių
  Lietuvis ir rusas įkliuvo su gintaro kontrabanda
  Tegai:
  Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), Lietuva, Kaliningrado sritis

  Svarbiausios temos