06:40 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  30

  Pasirodo, vyras jau ne pirmą kartą buvo pavogęs puokštę iš gėlių turgaus prekeivės, kadaise jis nugvelbė pusšimtį rožių, šį kartą jam nepasisekė

  VILNIUS, lapkričio 16 — Sputnik. Vilniaus policijos pareigūnai sučiupo dvidešimt šešerių metų vyrą, kuris vogė rožes iš gėlių turgelio Šeškinėje, praneša Vilniaus policijos spaudos tarnyba.

  Lapkričio 14-osios vakarą, apie 20:30, Šeškinės gatve tarnybiniu automobiliu važiavę Vilniaus miesto šeštojo policijos komisariato pareigūnai pastebėjo su dideliu rožių glėbiu sprunkantį vyrą ir jį besivejantįjį.

  Pareigūnai nusprendė išsiaiškinti situaciją, nusivijo sprunkantį vyrą, kuris, supratęs, kad vis tiek įklius, išmetė gėles.

  Jį vijęsis vyras pareigūnams paaiškino, kad įkliuvęs įtariamasis ką tik nugvelbė gėles iš Šeškinės gėlių turguje prekiaujančios moters.

  Nukentėjusioji padarytą žalą įvertino apie 240 eurų. Netrukus paaiškėjo, kad gėlių vagis dar prieš tai tame pačiame turgelyje nugvelbė 50 rožių. Tik tąkart jam pabėgti pavyko ir, matyt, gėles padovanoti savo merginai.

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

  Dar šia tema

  Klaipėdoje pavogta antikvarinė 100 tūkst. eurų vertės "Volga"
  Žiniasklaida: peiliu ginkluoti lietuviai atėmė mašiną iš Peterburgo gyventojo
  Tegai:
  Vilnius, gėlės, vagystė

  Svarbiausios temos