08:57 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Vilniuje Kalėdų eglės įžiebimo šventės metu viešasis transportas važiuos dažniau ir bus talpesnis, keliose pagrindinėse Senamiesčio gatvėse numatyti eismo ribojimai

  VILNIUS, lapkričio 27 — Sputnik. Šį šeštadienį, lapkričio 30 dieną, Katedros aikštėje vyks pagrindinės Lietuvos Kalėdų eglės įžiebimo šventė, praneša miesto savivaldybė.

  Sostinės merija rekomenduoja šį intensyvaus eismo vakarą automobilius palikti namuose, ir pasinaudoti viešuoju transportu, kuris šventės proga kursuos dažniau, patogiau ir bus talpesnis. 

  Lapkričio 30 dieną, antroje dienos pusėje, keleivių patogumui 10, 22 ir 46 autobusų bei 2 ir 17 troleibusų maršrutais, kurie pasiekia centro prieigas, kursuos didesnės talpos transporto priemonės. 1G, 3G, 4G, 6G bei 53 maršrutų autobusai ir 2, 17 maršrutų troleibusai vakare kursuos dažniau.

  Be to, šeštadienį, nuo 16 iki 18 val., bus draudžiamas transporto priemonių eismas Didžiojoje gatvėje ir aplink Rotušės aikštę, o nuo 18 iki 23 val. — T. Vrublevskio, Šventaragio, Barboros Radvilaitės gatvėse, taip pat Gedimino prospekte nuo Vilniaus iki Šventaragio gatvės draudžiant įvažiuoti iš šalutinių gatvių.

  Временные изменения в маршрутах общественного транспорта запланированы на Рождество. Самый удобный способ добраться до центра
  © Photo : Vilnius
  Lapkričio 30 d.eismo organizavimo pakeitimai

  Kalėdų eglės įžiebimo dieną numatomi laikini viešojo transporto trasų pakeitimai. Į centro prieigas patogiausia atvykti:

  • Iki stotelės Karaliaus Mindaugo tiltas patogiausia važiuoti 6G, 10 (iki 18 val.), 11 (iki 18 val.), 33 (nuo 18 iki 23 val.) ir 89 (nuo 18 iki 23 val.) maršrutų autobusais bei 2, 3, 4, 17 ir 20 maršrutų troleibusais.
  • Iki stotelės Vinco Kudirkos aikštė — 1G, 10 (nuo 18 iki 23 val.), 53 ir 88 maršrutų autobusais bei 2, 3, 6, 12, 14 ir 20 maršrutų troleibusais.
  После торжества жителей и гостей Вильнюса приглашают возвращаться домой на ночных автобусах. Обычно они будут на следующих остановках в центре города
  © Photo : Vilnius
  Lapkričio 30 d.eismo organizavimo pakeitimai

  Pasibaigus šventei vilniečiai ir miesto svečiai namo grįžti kviečiami naktiniais autobusais.

  Kaip bus keičiamos autobusų trasos?

  Šeštadienį, nuo 18 iki 23 val., keisis 10, 11 ir 33 autobusų maršrutų trasos, o nuo 16 iki 23 val. keisis 89 autobusų maršruto trasa.

  10 maršruto autobusai į Markučius nuo Žaliojo tilto važiuos Vilniaus, Jogailos, Pylimo, Bazilijonų, M. Daukšos, Žiupronių, Subačiaus gatvėmis, toliau — įprasta trasa. Atgal autobusai važiuos tokia pačia trasa.

  10 автобусов в Маркуцяй
  © Photo : Vilnius
  Lapkričio 30 d.eismo organizavimo pakeitimai

  11 maršruto autobusai iš Žvėryno iki Pamėnkalnio–Pylimo–Jogailos gatvių sankryžos važiuos įprasta trasa, toliau suks į Pylimo gatvę ir važiuos Bazilijonų, M. Daukšos, Žiupronių, Subačiaus, Maironio gatvėmis. Iš šios gatvės suks į Užupio gatvę ir važiuos įprasta trasa. Atgal autobusai grįš įprasta trasa.

  Маршрут 11 автобусов
  © Photo : Vilnius
  Lapkričio 30 d.eismo organizavimo pakeitimai

  33 maršruto autobusai iš Šiaurės miestelio iki Karaliaus Mindaugo tilto kursuos įprasta trasa, toliau suks į T. Kosciuškos gatvę ir važiuos Olandų bei Drujos gatvėmis, o įsukę į Sukilėlių gatvę grįš į įprastą trasą.

  33 маршрут автобуса
  © Photo : Vilnius
  Lapkričio 30 d.eismo organizavimo pakeitimai

  89 maršruto autobusai nuo 16 iki 18 val. nuo Stoties nevažiuos Pylimo, Trakų, Vokiečių, Rūdninkų ir Visų Šventų gatvėmis, o iškart iš Sodų gatvės suks į Bazilijonų gatvę ir toliau važiuos įprasta trasa.

  89 маршрут автобуса
  © Photo : Vilnius
  Lapkričio 30 d.eismo organizavimo pakeitimai

  89 maršruto autobusai nuo 18 iki 23 val. iš Nepriklausomybės aikštės iki Karaliaus Mindaugo tilto kursuos įprasta trasa, toliau suks į T. Kosciuškos gatvę ir važiuos Olandų bei Drujos gatvėmis, o įsukę į Sukilėlių gatvę grįš į įprastą trasą iki stotelės Aušros vartai ir važiuos tiesiai į Stotį. Tokia pačia trasa autobusai važiuos ir atgal.

  89 маршрут автобуса в вечернее время
  © Photo : Vilnius
  Lapkričio 30 d.eismo organizavimo pakeitimai
  Tegai:
  Kalėdos

  Svarbiausios temos