15:38 2020 Vasario 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.0835
 • RUB68.7554
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Viešojo transporto organizavimo specialistai tvarkaraščius koreguoja, kad keliauti autobusais bei troleibusais mieste būtų dar patogiau ir greičiau

  VILNIUS, lapkričio 28 — Sputnik. Nuo gruodžio 1 dienos keisis visų sostinės autobusų ir troleibusų maršrutų darbo ir poilsio dienų eismo tvarkaraščiai, praneša SĮ "Susisiekimo paslaugos".

  Viešojo transporto organizavimo specialistai įvertino reisų įveikimo laikus, keleivių srautus, gyventojų bei verslo įmonių prašymus ir tvarkaraščius koreguoja taip, kad judėti autobusais bei troleibusais mieste būtų dar patogiau, greičiau. 

  "Tvarkaraščius peržiūrime nuolat, o nuo gruodžio 1 dienos pradedančių galioti tvarkaraščių pokyčius atlikome stebėdami realią viešojo transporto judėjimo situaciją, reisų įveikimo laikus ir pagal tai matydami, kaip galima pagerinti punktualumą, be to, atsižvelgėme ir į pačių gyventojų, įmonių prašymus", — sako SĮ "Susisiekimo paslaugos" direktorė Modesta Gusarovienė.

  Pasak jos, sostinės viešojo transporto atnaujinimas — mieste važiuoja jau daugiau kaip 300 naujų autobusų ir troleibusų — skatina keleivių srautų augimą. Pavyzdžiui, tuose maršrutuose, kurie 100 proc. atnaujinti ar ženkliai papildyti naujomis transporto priemonėmis, keleivių srautas didėjo nuo 13 iki 20 proc.

  Nauji tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.stops.lt skelbiami jau nuo lapkričio 27 dienos.

  Dar šia tema

  Vilniuje — pirmieji elektriniai autobusai
  Tegai:
  tvarkaraštis, viešasis transportas

  Svarbiausios temos