23:22 2020 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1085
 • RUB68.2075
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (174)

  Jaukiame adventiniame muziejaus miestelyje bus galima pasiruošti Šv. Kalėdoms — iškepti kūčiukų, dekoruoti tradicinius meduolius, padaryti pačiam ir įsigyti dovanų, be to, ten lauks daugybė kitų staigmenų

  VILNIUS, lapkričio 30 — Sputnik. Lietuvos liaudies buities muziejus kviečia atvykti į adventinį miestelį, kad stabtelėtų, atsipalaiduotų ir pajustų ramią, nostalgišką šventinę nuotaiką.

  "Lietuvos liaudies buities muziejus kuria naują tradiciją ir kviečia atvykti į muziejaus miestelį gruodžio 7 ir 14 dienomis, 12:00-16:00 ir praleisti Advento popietę kiek neįprastai nuolat bėgančiam šiuolaikiniam žmogui — be blizgučių ir didžiulio šurmulio, tačiau ne mažiau įdomiai, prasmingai ir turiningai", — sakoma muziejaus pranešime spaudai.

  Tradiciškai adventas — ramybės ir susikaupimo metas, laukiant vienos didžiausių metų šventės, Šv. Kalėdų. Visgi šiais laikais adventas tampa ne mažiau triukšmingu nei pačios Šv. Kalėdos ir daugeliui šis laikotarpis asocijuojasi su nuolatiniu lėkimu, siekiu nupirkti gausybę dovanų ir ilgomis eilėmis prekybos centruose.

  Muziejus siekia atliepti šiuolaikinio žmogaus norą stabtelėti, atsipalaiduoti ir pajusti ramią, nostalgišką šventinę nuotaiką, tad kviečia atvykti į adventinį miestelį.

  "Fone skambant iš patefono sklindančiai šventinei muzikai, galėsite rinktis tarp įvairiausių adventinių veiklų — kūčiukų kepimo, tradicinių meduolių dekoravimo, natūralaus vaško žvakių liejimo, senovinių popierinių atviručių užrašymo bei siuntimo, važinėjimosi žirgų traukiama karieta bei daugybės kitų staigmenų!" — žada renginio organizatoriai.

  Pasak organizatorių, visas veiklas bus galima išbandyti ir įsitraukti į jas patiems bei pakalbinti jas demonstruojančius meistrus, kurie mielai pasidalins sukauptais žinių lobynais.

  Be to, bus galima įsigyti dovaną ar pasigaminti ją vietoje ir, laikui atėjus, įteikti ją artimam žmogui, o muziejus savo ruožtu ruošia dovanėles visiems adventinės popietės svečiams.

  Įėjimo bilieto kaina: suaugusiems — 5 eurai; moksleiviams, studentams, pensininkams — 2,5 euro; socialiai remtiniems asmenims — 1 euras; ikimokyklinio amžiaus vaikams — nemokama.

  Kalėdų eglės įžiebimas Vilniuje
  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (174)

  Dar šia tema

  "Lidl" jau skelbia, kaip dirbs per Kalėdas ir Naujuosius metus
  Sputnik Kalėdų eglutė Maskvoje kalba apie Naujųjų metų naujienas 33 kalbomis
  Kada ir kaip vyks Kalėdų eglučių įžiebimo šventės Lietuvos miestuose
  Tegai:
  Lietuvos liaudies buities muziejus, Kalėdos

  Svarbiausios temos