12:07 2020 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0840
 • RUB70.7943
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Sunkvežimių eilės taip pat susiformavo Latvijos ir Lenkijos kryptimis, tačiau jų yra žymiai mažiau nei Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje

  VILNIUS, gruodžio 1 — Sputnik. Susidarė sunkvežimių eilės Lietuvos pasienyje su Baltarusija. Apie tai praneša Baltarusijos valstybinis pasienio komitetas.

  Nuo 12:00 Baltarusijos laiku (11:00 Lietuvos laiku) 1070 sunkvežimių negali įvažiuoti į Lietuvą. Labiausiai perkrautas patikrinimo punktas buvo Kamennyj Log, kuriame eilėje laukia daugiau nei 460 automobilių.

  Šiek tiek mažesnės eilės Privalkoje ir Kotlovkoje — atitinkamai daugiau nei 240 ir daugiau nei 200 sunkvežimių. Beniakonių kontrolės punkte — daugiau nei 170 sunkvežimių.

  Iš Lietuvos į Baltarusiją bando įvažiuoti daugiau nei 180 automobilių.

  Eilės taip pat susidariusios Latvijoje ir Lenkijoje, tačiau jų yra žymiai mažiau nei Lietuvos kryptimi.

  Iš Baltarusijos į Latviją negali įvažiuoti daugiau kaip 450 sunkvežimių. Prie įvažiavimo į Lenkiją eilėje stovi daugiau nei 170 sunkvežimių.

  Anksčiau Valstybės sienos apsaugos tarnyba perspėjo, kad nuo lapkričio 1 dienos Šalčininkuose dėl kelio remonto gali susidaryti spūstys. Užbaigus remontą, panašūs darbai bus pradėti ir išvažiavime iš Lietuvos, todėl eismas bus vykdomas tuo pačiu principu.

  Pirminiais duomenimis, remontas užtruks tris savaites.

  Paprastai Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje eilės susidaro savaitgaliais ir švenčių dienomis. Tačiau jų būna ir darbo dienomis, jei Lietuvoje koks nors techninis įrenginys sugenda ir vairuotojus reikia tikrinti rankiniu režimu.

  Be to, per Lietuvą sunkvežimiai gali įvežti dvigubai daugiau degalų nei per kaimynines šalis, todėl Lietuvos ir Baltarusijos siena yra populiariausia.

  Dar šia tema

  Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje stovi apie 1000 sunkvežimių
  Didinamas Lietuvos ir Baltarusijos sienos pralaidumas
  Baltarusija perspėjo dėl eismo spūsčių pasienyje su Lietuva
  Tegai:
  Baltarusija, Lietuva, sunkvežimis, eilės pasienyje

  Svarbiausios temos