19:10 2020 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1821
 • RUB90.8256
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (90)

  Iki gruodžio 7 dienos atnaujinta 16, o nuo 8 dienos — 40 reisų per dieną, leisiančių patogiai keliauti tarp dviejų didžiųjų Lietuvos miestų

  VILNIUS, gruodžio 3 — Sputnik. Nuo gruodžio 2 dienos grįžta tiesioginė jungtis traukiniu Vilnius–Kaunas, praneša "Lietuvos geležinkeliai".

  "Su nekantrumu laukėme statybų darbų pabaigos ir džiaugiamės, kad sugrįžęs tiesioginis maršrutas Vilnius–Kaunas ir toliau užtikrins mūsų keleiviams saugią ir patogią galimybę traukiniu iš sostinės nukeliauti į Kauną ir atgal, o keliones ekologiška transporto priemone galės rinktis dar daugiau žmonių. Nuoširdžiai dėkojame visiems keleiviams, kurie laukė tiesioginio maršruto traukiniu ir visos pertraukos metu tęsė kelionę į Kauną ir atgal prie traukinio priderintais autobusais", — sako "LG Keleiviams" generalinis direktorius Linas Baužys.

  Iki gruodžio 7 dienos šiuo maršrutu pirmyn ir atgal traukiniai kursuos 16 kartų per dieną. Nuo gruodžio 8 dienos atnaujinamas visų 40 traukinių reisų eismas iki Kauno geležinkelio stoties.

  Dėl Kaune vykdomų projekto "Rail Baltica" europinės geležinkelio infrastruktūros įrengimo darbų traukinių eismas tarp Palemono ir Kauno geležinkelio stočių laikinai buvo sustabdytas nuo šių metų gegužės 22 dienos. 

  Dėl šios priežasties keleiviams buvo apribotas tiesioginis susisiekimas tarp miestų centrinių geležinkelio stočių. Iš Vilniaus Kauno kryptimi vykę keleiviai turėjo lipti Palemono geležinkelio stotyje. Tarp Palemono ir  Kauno centro maršrutams "Lietuvos geležinkelių" grupei priklausanti keleivių vežimo bendrovė "LG Keleiviams" kartu su miesto savivaldybe organizavo specialius užsakomuosius reisus autobusais, kurie buvo priderinti pagal viešojo transporto tvarkaraštį, kad keleiviai galėtų patogiai tęsti kelionę iki Kauno miesto centro ir atgal. Visą šį laikotarpį galiojo speciali nuolaida kelionės bilietams. 

  Lietuvos geležinkeliai
  © Sputnik
  Lietuvos geležinkeliai
  Temos:
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (90)

  Dar šia tema

  Lietuvoje pareiškė, kad "Rail Baltica" traukinį pavers "madingiausiu" transportu
  Per parą buvo parduota daugiau nei 5 tūkst. traukinio bilietų į Krymą ir atgal
  Pasieniečiai sulaikė traukinio palydovę-kontrabandininkę iš Baltarusijos
  Tegai:
  Lietuva, Kaunas, Vilnius, Lietuvos geležinkeliai

  Svarbiausios temos