18:12 2019 Gruodžio 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1075
 • RUB70.5731
  Klaipėda

  Klaipėdos viešbučiui skirta bauda už nešvarą ir ropojančius nariuotakojus

  © Photo : Facebook / Amberton Hotel Klaipėda
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad viešbutis iš karto sureagavo į vartotojo skundą, pašalino nustatytus pažeidimus ir pateikė tai patvirtinančius įrodymus

  VILNIUS, gruodžio 4 — Sputnik. UAB "Klaipėdos" viešbučiui skirta bauda už higienos reikalavimų pažeidimus, praneša Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT).

  Vartotojo skundo pagrindu atlikus patikrinimą viešbutyje buvo nustatyta, kad viešbutis teikė apgyvendinimo paslaugas, pažeisdamas Lietuvos higienos normų reikalavimus.

  Buvo nustatyta, kad visuose patikrintuose kambariuose buvo nešvarūs čiužiniai, antčiužiniai, pagalvės bei sofos, kai kuriuose kambariuose buvo nešvarios ir dulkėtos oro ventiliacijos angos ir jų grotelės. Be to, visuose tikrintuose kambariuose nustatyta nešvari kiliminė danga, oro ventiliacijos angoje rasta neaiškios kilmės medžiaga su prilipusiais ant ventiliacijos grotelių nariuotakojais, ant palangės pastebėtas ropojantis nariuotakojis. Taip pat nustatyta, kad viešbučio skalbyklos nešvarių skalbinių zona darbo dienos pabaigoje nėra tvarkoma.

  Vertindama tyrimo metu nustatytas aplinkybes, VVTAT komisija atsižvelgė į tai, kad viešbutis iš karto sureagavo į vartotojo skundą, pašalino nustatytus pažeidimus ir pateikė tai patvirtinančius įrodymus. Įvertinus tyrimo aplinkybes bei tai, kad nukentėjusiųjų asmenų nėra, viešbučiui skirta 700 eurų bauda.  

  Dar šia tema

  Kauno centre vietoje prekybos centro bus statomas viešbutis "Moxy"
  Turistai iš Lietuvos yra vieni iš dešimties "pikčiausių" pasaulyje
  Ekspertas paaiškino, kaip viešbučiuose sudaromos "viskas įskaičiuota" kainos
  Atskleista, kur Europoje yra brangiausi ir pigiausi viešbučiai
  Turkijoje viešbučio svečiams leista daužyti indus ir laužyti televizorius
  Tegai:
  viešbutis, Klaipėda, Lietuva

  Svarbiausios temos