10:05 2019 Gruodžio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1174
 • RUB69.9930
  Pirkimai per internetą

  Teisiama vilnietė, kito asmens vardu ėmusi paskolas

  © Depositphotos / Natalia Ulrikh
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Moteris įtariama asmens dokumentų vagyste ir paskolų ėmimu kito asmens vardu, atsiskaitinėjimu už prekes ir neteisėtu bankinių pavedimų vykdymu

  VILNIUS, gruodžio 4 — Sputnik. Prieš teismą stos svetimus asmens dokumentus, įtariama, pavogusi ir svetimas sąskaitas naudojusi 32 metų vilnietė, praneša Generalinės prokuratūros spaudos tarnyba.

  Ikiteisminio tyrimo duomenimis, 2017 metų vasarą vilnietė, įtariama, iš jai žinomos moters pavogė asmens dokumentus — tapatybės kortelę bei vairuotojo pažymėjimą. Naudodamasi svetimais dokumentais ir apgaule gavusi mokėjimo kortelę bei elektroninės bankininkystės prisijungimus, ji savo naudai įgijo didelės vertės svetimą turtą: ėmė vartojimo paskolas, atsiskaitinėjo už prekes ir paslaugas, dideles sumas pervesdavo į savo mamos ir kitas sąskaitas, grynino lėšas.

  Iš viso tyrimo metu nustatyti 23 nusikalstamos veikos epizodai, dėl kurių žalą patyrė trys fiziniai ir penki juridiniai asmenys. Nukentėjusieji teismui yra pateikę civilinius ieškinius, kurių bendra suma viršija 42 tūkstančius eurų.

  Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Vilniaus miesto apylinkės teismui.

  Dar šia tema

  Bankas įspėja: suaktyvėjo sukčiai, ieškantys sąskaitų tarpininkų
  Sukčiai išvilioja pinigus iš lietuvių, pasitelkdami Tapino pavardę
  Siųsdami apgaulingas SMS žinutes sukčiai bandė pavogti apie 180 tūkst. eurų
  Tegai:
  sukčiavimas, Vilnius, Lietuva

  Svarbiausios temos