17:21 2019 Gruodžio 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1075
 • RUB70.5731
  Policijos pareigūnas, archyvinė nuotrauka

  Policija daugiau dėmesio skirs prekybos centrams

  © Depositphotos /
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Policijos generalinis komisaras su prekybos centro vadovais aptarė informacijos keitimosi aktualumą ekstremaliųjų situacijų metu

  VILNIUS, gruodžio 4 — Sputnik. Šiandien policijos generalinis komisaras Renatas Požėla susitiko su vieno iš didžiųjų sostinės prekybos centrų vadovais, rašoma Lietuvos policijos pranešime.

  Susitikimą inspiravo šių metų lapkričio viduryje įvykęs incidentas, kai prekybos centro prieigose buvo aptiktas Antrojo pasaulinio karo laikų sprogmuo, dėl to teko evakuoti prekybos centro lankytojus ir darbuotojus. 

  Policija, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik/ Владислав Адамовский.

  Policijos generalinis komisaras su prekybos centro vadovais aptarė informacijos keitimosi aktualumą ekstremaliųjų situacijų metu.

  Sostinės prekybos centro vadovai su policijos generaliniu komisaru aptarė ir daugiau aktualių problemų. Kaip antai netoleruotiną nepilnamečių elgesį prekybos centruose. Pasak jų atstovų, vis dažnesni atvejai, kai besijaučiantys nebaudžiami paaugliai priekabiauja prie lankytojų, pastarieji dėl to skundžiasi centro darbuotojams, nukenčia įstaigos reputacija.

  Dar viena problema — šonaslydžio mėgėjai (vadinamieji "drifteriai") prekybos centrų parkavimo aikštelėse.

  Policijos vadovybė pataria pastebėjus tokius pavojingus vairuotojo manevrus užfiksuoti vaizdo fiksavimo priemonėmis ir registruoti pranešimą kartu su pridedama filmuota medžiaga portale https://www.epolicija.lt

  Policijos generalinis komisaras atkreipia dėmesį, kad prekybos centrų atstovai, nepajėgiantys vieni išspręsti su saugumu susijusios problemos, visada gali kreiptis pagalbos į policijos pareigūnus, nes kartu greičiau randamas geriausias sprendimas.

  Dar šia tema

  Lietuvoje paauglys į policiją metė petardą
  Vilniuje policija sustabdė girtą kariškį
  Policija parodė vogto automobilio gaudynes Šeduvoje: nepadėjo net "ežys"
  Tegai:
  prekybos centras, policija

  Svarbiausios temos