17:00 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (177)

  Nuomininkų susitarimu, nuspręsta, kad pirmą Kalėdų dieną visi šalies "Akropoliai" nedirbs, o pirmąją naujųjų metų dieną dirbs "Maxima", "Eurovaistinė" bei restoranai ir pramogų erdvės; jie pradės darbą vidurdienį

  VILNIUS, gruodžio 4 — Sputnik. Per Kūčias "Akropoliai" dirbs trumpiau, o pirmąją Kalėdų dieną — nedirbs, skelbia "Akropolio" spaudos tarnyba.

  Gruodžio 25-ąją, pirmąją Kalėdų dieną, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių "Akropoliuose" neveiks ne tik parduotuvės, bet ir maitinimo, kitų paslaugų bei pramogų erdvės. Kūčių dieną parduotuvės ir kitos įstaigos šiuose "Akropoliuose" dirbs gerokai trumpiau nei įprasta.

   Lidl, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Липовец

  Kūčių dieną, gruodžio 24-ąją, "Akropolių" parduotuvės, maitinimo įstaigos, pramogų erdvės baigs darbą 17:00, išskyrus iki 19:00 dirbsiančias "Maximą" ir "Eurovaistinę" bei iki 18:00 veiksiantį Vilniaus "Ermitažą".

  Pirmąją Kalėdų dieną Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių "Akropoliai" nedirbs.

  Antrąją Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją, "Akropoliuose" įsikūrusios "Maxima", "Eurovaistinė" bei Vilniaus "Ermitažas" atsidarys valanda vėliau nei įprastai — nuo 09:00 ryto. Kitos parduotuvės, restoranai, kavinės, kiti paslaugų tiekėjai dirbs įprastu laiku, o sporto ir pramogų baras "O'Learys" Vilniaus "Akropolyje" klientus aptarnaus ilgiau nei įprasta — iki vidurnakčio.

  Gruodžio 31-ąją Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių "Akropoliai" darbą baigs anksčiau nei įprasta — 20:00, išskyrus iki 21:00 klientus aptarnausiančias "Maximą" ir "Eurovaistinę".

  Sausio 1-ąją "Akropolių" parduotuvės, bankų bei pašto skyriai nedirbs, išskyrus "Eurovaistinę" ir "Maximą". Kavinės, restoranai ir pramogų erdvės sausio 1-ąją darbą pradės 12:00.

  Visomis kitomis dienomis prekybos ir pramogų centrai "Akropolis" dirbs įprastu grafiku, o "Akropoliuose" esantys kazino šventiniu laikotarpiu dirbs visą parą.

  «Kalėdos sostinėje — 2019». Kalėdiniai renginiai Vilniuje
  © Sputnik /
  «Kalėdos sostinėje — 2019». Kalėdiniai renginiai Vilniuje
  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (177)
  Tegai:
  Naujieji metai, Kalėdos, šventė, darbo laikas, Akropolis

  Svarbiausios temos