08:15 2020 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Bahamų salos tanklaivyje sunegalavo Indonezijos pilietis, jam į pagalbą atskubėjo Karinių oro pajėgų sraigtasparnis su mediku

  VILNIUS, gruodžio 9 — Sputnik. Lietuvos karinių oro pajėgų kariai nuo tanklaivio nukėlė ir sraigtasparniu į ligoninę Klaipėdoje nugabeno Indonezijos pilietį, praneša Lietuvos kariuomenės spaudos tarnyba.

  Gruodžio 9 dieną, 9:12, Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų (KOP) Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras (JGKC) iš Klaipėdos uosto dispečerio gavo pranešimą, kad tanklaivyje "PENELOP" (Bahamų salos) jūreiviui pablogėjo sveikata.

  JGKC budėtojas susisiekė su KOP budėtoju dėl sraigtasparnio, budinčio KOP paieškos ir gelbėjimo poste Nemirsetoje, aktyvavimo galimam žmogaus nuo tanklaivio nukėlimui ir skraidinimui į ligoninę Klaipėdoje.

  KOP sraigtasparnio įgulos medikas nusileido į tanklaivį ir apžiūrėjo sunegalavusį jūreivį. Tai buvo Indonezijos pilietis, gimęs 1964 metais. Medikas nusprendė sunegalavusį asmenį gabenti į Klaipėdos Jūrininkų ligoninę. Po 10:00 KOP sraigtasparnis Indonezijos pilietį nugabeno į Jūrininkų ligoninę Klaipėdoje ir perdavė medikams. Gelbėjimo operacija buvo baigta.

  Tegai:
  Indonezija, tanklaivis, gelbėjimo operacijos, karinis sraigtasparnis, Karinės oro pajėgos, Lietuva, kariai

  Svarbiausios temos