11:17 2020 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0840
 • RUB70.7943
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Norint rytojų praleisti ramiai ir harmoningai, horoskopo žvaigždės pataria, jei įmanoma, nesiimti jokių didelių ir ypač atsakingų reikalų

  Šeštadienis yra ideali diena norint tinkamai atsipalaiduoti, mėgautis gyvenimu, pasisemti jėgų. Na, o jėgas, sukauptas dienos metu, galima bus panaudoti kitą dieną efektyviau.

  Avinas (03.21-04.20)

  Meilės fronte padėtis nėra bloga, o šio ženklo atstovai turės galimybę įgyti naujų gerbėjų.

  Jautis (04.21-05.21)

  Šeštadienį galima vadinti netikėtumų ir dovanų diena. Neskubėkite dėkoti likimui ir pirmiausia susitvarkykite sudėtingus santykius su namiškiais — artimieji turi nemažai nusiskundimų.

  Силуэт кошки на фоне Луны, архивное фото
  © CC0 / Pixabay
  Nors ir diena bus kupina netikėtumų bei malonių staigmenų, svarbu susitvarkyti santykius su šeimos nariais

  Dvyniai (05.22-06.21)

  Jūsų laukia malonūs susitikimai su senais ar tiesiog gerais draugais. Gali užsimegzti nauji romantiški santykiai.

  Vėžys (06.22-07.22)

  Patartina šiandien neskubėti, nedaryti nieko skuboto, vis tiek iš to nebus jokios naudos. Geriau grįžti namo anksčiau ir su artimaisiais nueiti į teatrą, kiną ar tiesiog pasivaikščioti.

  Liūtas (07.23-08.23)

  Šiandien nemėginkite aiškintis santykių su savo viršininku, venkite ginčų ir konfliktų: negausite jokios naudos. Ir jokiu būdu nebandykite savo viršininkui įrodyti, kad klysta: pasekmės gali būti ne itin geros! Atminkite, kad viršininkas visada teisus!

  Mergelė (08.24-09.22)

  Mergelėms planetų padėtis šiandien žada būti palanki ir sėkminga. Daugelis šio ženklo atstovų jausis laimingi.

  Крона дерева, архивное фото
  © CC0 / Pixabay
  Planetų padėtis Mergelėms žada sėkmę bei laimę

  Svarstyklės (09.23-10.22)

  Žvaigždės skuba pasidalinti su jumis keliais paprastais patarimais — šiandien svarbu šypsotis ir atrasti džiaugsmą smulkmenose. Profesines problemas galima lengvai išspręsti padedant kolegoms, o finansinius sunkumus galite išspręsti patys.

  Skorpionas (10.23-11.21)

  Šiandien žvaigždės pataria Skorpionams, planuojantiems romantišką vakarą, labiau atkreipti dėmesį į savo partnerio norus. Tegul viskas būna taip, kaip nori antroji pusė.

  Šaulys (11.22-12.21)

  Sėkmė. Bet kokia veikla gali tapti sėkminga, svarbiausia — teigiamas požiūris. Klausykite žvaigždžių patarimų ir nepamirškite apie ištikimąjį padėjėją — intuiciją: vidinis balsas šiandien nemeluos.

  Ožiaragis (12.22-01.20)

  Šiandien jūs būsite kupini energijos, toks aktyvumas jus apima ne itin dažnai. Stenkitės nepraleisti progos! Juk reikalus galite atlikti du kartus efektyviau nei įprastai. Jei kyla sunkumų, nenusiminkite, spontaniški sprendimai šiandien bus geriausi.

  Vandenis (01.21-02.19)

  Šiandiena kupina netikėtumų ir staigmenų. Bet tai jokiu būdu nėra blogai. Tiesą sakant, visi šie nenumatyti įvykiai gali atverti prieš jus daugybę iki šiol nematytų horizontų, apie kuriuos net negalėjote pasvajoti.

  Лесная дорога, архивное фото
  © CC0 / Pixabay
  Vandeniams ši diena bus kupina staigmenų, kurios gali maloniai nustebinti

  Žuvys (02.20-03.20)

  Šiame etape gali kilti konfliktų darbe, į kuriuos jus mėgins visaip įtraukti. Stenkitės nestoti į kieno nors pusę, laikykitės neutralios pozicijos. Priešingu atveju galite patekti į netinkamo žmogaus, kurio ketinimai nėra geri, rankas.

  Dar šia tema

  Nauji 2020-ieji: ko tikėtis iš Baltosios Žiurkės metų
  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos