00:54 2020 Sausio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Ugnies ženklams, pasak astrologės, paauksuoti elementai drabužiuose padės pasiekti finansinę sėkmę; vandens stichijos ženklams patariama dėvėti kūno linijas pabrėžiančią aprangą ir rinktis avalynę su aukštais kulnais — tai pabrėš jų seksualumą

  VILNIUS, gruodžio 16 — Sputnik. Apie tai, kaip "sulaukti palankumo" nuo Naujųjų metų simbolio — Baltosios Žiurkės — skirtingiems zodiako ženklams, papasakojo astrologė Vera Chubelašvili.

  Pasak astrologės, ugnies ženklams — Liūtui, Avinui ir Šauliui — rekomenduojama dėvėti paauksuotus elementus ant drabužių, kad pasiektų finansinę sėkmę.

  "Tai suteiks puikių galimybių. Drabužiai turėtų būti patogūs, juvelyriniuose dirbiniuose neturi būti kuklumo. Šie ženklai įpratę būti lyderiais, jie mėgsta būti pastebimi. Žiurkė palankiai vertins jų tokį saviraiškos būdą", — pažymėjo astrologė interviu Sputnik radijui.

  Женщина в золотом платье, архивное фото
  © Depositphotos / Inara Prusakova
  Mergina su dovana

  Žemės stichijos ženklams — Jaučiui, Ožiaragiui ir Mergelei — astrologė patarė dėvėti kuklesnius drabužius, taip pat vintažinę madą ir rankų darbo rūbus.

  "Jie turi priešingą požiūrį į madą ir džiugins metų šeimininkę savo kuklumu, santūresniais drabužiais, paprastumu ir elegancija. Žiurkė tai įvertins. Be to, galima sau leisti vintažinę madą ir aprangą. Jei yra galimybė pasiūti drabužį sau asmeniškai — tai bus tikra dovana, malonė Žiurkei. Tarp papuošalų geriau pirmenybę teikti auksui, o ne sidabrui", — paaiškino Chubelašvili.

  Savo ruožtu Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis turėtų išsiskirti nestandartiniais aksesuarais, mano astrologė.

  "Šie ženklai turėtų išsiskirti įdomiais, nestandartiniais aksesuarais. Tai gali būti išskirtiniai plaukų papuošalai, diržai, aprišalai. Iš drabužių rekomenduočiau kažką blizgančio", — pridūrė ji.

  Финал конкурса красоты Золотая корона России
  © Sputnik / Григорий Сысоев
  Mergina su šuniuku

  Astrologė taip pat patarė vandens stichijos ženklams — Žuvims, Vėžiams ir Skorpionui — susilaikyti nuo beformių drabužių ir vietoje jų dėvėti aptempiančius elementus ir medžiagas.

  "Iš avalynės vandens stichijos ženklams pirmenybė turi būti teikiama aukštakulniams. Tai pabrėš jų seksualumą. Vandens stichijos ženklai laikomi patraukliausiais. Papuošalai nebūtinai turi būti brangūs, tačiau turi būti subtilūs", — pažymėjo astrologė.

  Туфли на высоком каблуке
  Mergina su aukštakulniais bateliais

  Dar šia tema

  Kaip pasiruošti Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams
  Tegai:
  drabužiai, astrologas, horoskopas

  Svarbiausios temos