11:46 2020 Liepos 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (177)

  Namų dekoravimas Kalėdų išvakarėse yra vienintelis atvejis, kai dekoratyvinių detalių negali būti per daug. Net jei kiekvienas baldas kiekviename namo kambaryje jums primins apie šventes, tai tik sustiprins artėjančio stebuklo jausmą

  Kalėdos ir Naujieji metai yra nuostabus laikas, kupinas stebuklų ir šviesos. Šventės, kurios visada atneša kažką naujo ir nepakartojamo, prideda naujų aspektų mūsų pojūčiams per kvapus ir rafinuotus skonius, spalvas ir šviesas, prisiminimus ir lūkesčius...

  Galite paruošti namus šventėms įvairiais būdais: papuoškite visą kambario perimetrą dekoruodami langus, duris, taip pat prikabindami girliandas prie sienų ir, galbūt, pritvirtindami dekoratyvinius elementus ant lubų.

  Новогодний декор, архивное фото
  © CC0 / Рexels
  Besiruošdama Kalėdų šventėms, kiekviena šeima stengiasi kuo gražiau papuošti savo namus, kad kiekviena smulkmena primintų šventes

  2020-ieji yra Baltosios metalinės žiurkės metai. Taigi, jei norite įtikti ateinančių metų simboliui, galite papuošti butą jo skoniu.

  Žiurkė mėgsta prabangą ir puošnumą. Auksas, blizgesys, ryškūs dekoro elementai — viskas, kas jai turėtų patikti. Spalvos — sidabrinė, raudona, geltona, ruda ir natūrali žalia.

  Todėl papuošimo pagrindu gali būti klasikinė raudonojo aukso gama, 2020 metų simboliui ji puikiai tinka. Netaupykite girliandoms — pakabinkite jas ne tik ant eglutės, bet ir ant langų bei lubų. Kalbant apie kalėdinę eglutę, ji turėtų spindėti. Žvaigždės ir varpai tiks sienų dekoravimui, papuoškite duris vainikais su raudonomis uogomis ir auksinėmis juostelėmis. Nepamirškite apie figūras metų simbolio pavidalu — jas galima pastatyti ant palangių arba papildyti šventinio stalo dekoracijas.

  Новогодний декор, архивное фото
  © Depositphotos / Timonko_Galina
  Snaigės ant langų

  Kaip girliandas galima naudoti ne tik tradicines eglutės puošmenas, bet ir džiovintus apelsinus, cinamoną ir net imbierinius meduolius. Tokiu būdu namus akimirksniu užpildys ypatingas Naujųjų metų aromatas.

  Žiurkės išskirtinės savybės yra atkaklumas, kova už teisingumą ir ryžtas. Norint pritraukti šį nepaprastą ženklą, svarbu atsižvelgti į pagrindinius metų šeimininkės pageidavimus, susijusius su naujųjų metų interjero dekoravimu.

  Новогодний декор, архивное фото
  Papuoškite duris vainikais su raudonomis uogomis ir auksinėmis juostelėmis

  Besiruošdama Kalėdų šventėms, kiekviena šeima stengiasi kuo gražiau papuošti savo namus, kad kiekviena smulkmena primintų šventes. Jei norite, kad svečiai būtų maloniai nustebinti, turėtumėte pasirinkti nestandartinius namų dekoravimo būdus. Todėl geriausia savo rankomis pagaminti dekoro elementus.

  Norėdami sukurti nuostabiai gražią Naujųjų metų atmosferą ir parodyti savo kūrybinius sugebėjimus, galite papuošti langus. Paprasčiausia idėja yra užklijuoti ant stiklo iš popieriaus iškarpytus siužetus. Juos galima rasti internete, išspausdinti ant balto popieriaus ir iškirpti išilgai kontūro. Galite iškarpyti elnius su kamanomis, Kalėdų senelį, namukus, dovanas.

  Norėdami, kad kalėdinis dekoras taip pat būtų madingas, pasižvalgykite po Europos Kalėdų ir Naujųjų Metų dekoro tendencijas 2020 metais.

  Новогодний декор, архивное фото
  © CC0 / Рexels
  Papuošimo pagrindu gali būti klasikinė raudonojo aukso gama

  Žiurkei patiks dekoracijos baltos, pilkos, metalo ir sidabro spalvų, šias spalvas galima derinti su juoda arba tamsiai raudona, taip pat tamsiai mėlyna, pilka, ruda ir klasikine miško žalia.

  Metų šeimininkei patiks visi blizgantys, švytintys ir auksiniai dekoro elementai. Tinka švytinčios girliandos, žvakės, blizgučiai ir "lietus", taip pat žvakidės su žvakėmis.

  Nebūtina pirkti brangių žvakidžių, galite labai gražiai papuošti savo namus įprastais stikliniais indeliais, skaidriais stiklainiais ir net vazomis.

  Kaip papuošti Kalėdų eglutę 2020 metais

  Kiekviename kambaryje pagrindinis Kalėdų elementas yra eglutė. Galite pasirinkti bet kokio dydžio eglutę. Ji gali siekti lubas arba būti labai maža. Apskritai dydis čia nėra pats svarbiausias dalykas. Svarbiausia — teisingai ją papuošti. Galų gale, Naujųjų metų medis 2020 metais turėtų nustebinti jūsų svečius.

  Новогодний декор, архивное фото
  © CC0 / Рexels
  Eglutės dekoravimas

  Atsižvelgiant į tai, kad žiurkė yra palankesnė pilkiems ir baltiems tonams, jūsų namuose gali pasirodyti dirbtinė eglutė, pagaminta iš baltos ar sidabrinės medžiagos.

  Jei išsirinkote eglutės spalvą, tada turėtumėte galvoti apie tinkamą jos papuošimą. Visų pirma prie baltų eglučių labai tinka sidabrinės spalvos žaislai. Šiuo atveju gerai atrodys kelių spalvų papuošalai. Žinoma, 2020 metais, be dirbtinių eglučių, galite pasipuošti ir gyvą eglę. Ant jų šakelių galima užpurkšti šiek tiek sidabrinės ar baltos spalvos dažų.

  Tarp Kalėdų eglutės 2020 metais dekoracijų turėtų būti skirtingų dydžių sniego baltumo snaigių. Taip pat nepamirškite apie kitų metų šeimininkę. Todėl tarp žaislų, snaigių ir kitų kalėdinių dekoracijų verta tolygiai paskirstyti Žiurkės ar pelės figūrėles.

  Новогодний декор, архивное фото
  © CC0 / Рexels
  Galima ant eglutės šakelių užpurkšti šiek tiek sidabrinės ar baltos spalvos dažų

  Norėdami papuošti šventinį stalą, pasitikdami Baltosios žiurkės metus, patiekite maistą juoduose ar baltuose induose. Blizgantys stalo įrankiai mažuosius graužikus privers atkreipti dėmesį į šventinį stalą, pilną įvairių skanėstų, kurie patiks 2020 metų simboliui.

  Svarbu atsiminti, kad metų simboliui tikrai nepatiks bengališkos ugnelės, fejerverkai, nes mažas graužikas bijo ryškių blyksčių ir didelio triukšmo. Norint išlaikyti šventės atmosferą, geriausia pasirinkti skirtingų spalvų serpantiną ir konfeti.

  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (177)

  Dar šia tema

  Nedarbo dienos per Kalėdas ir Naujuosius 2019-2020
  Kaip pasiruošti Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams
  Tyrimas atskleidė, kiek pinigų lietuviai išleis Kalėdoms
  Nelygi kova: kaip katės ir šunys "nugali" Kalėdų eglutes
  Tegai:
  šventės, Naujieji metai, Kalėdos

  Svarbiausios temos