00:37 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (185)

  Tikroji magija slypi dovanose, kurias šeima ir draugai randa po eglute, arba kurias artimieji įteikia su šypsena

  Dovanos Kalėdoms pasirenkamos labai kruopščiai, bandant įgyvendinti artimųjų norus ir parodyti savo originalumą, gerą skonį. Bet taip atsitinka, kad iš anksto sunku nuspręsti, ką padovanoti. Ir tada visai neblogai būtų pasinaudoti patarimais, kurie padėtų nukreipti vaizduotę tinkama linkme.

  Nestandartinės dovanos

  Atsižvelgiant į tai, kiek šiuolaikinėje visuomenėje skiriama dėmesio šventėms, tampa vis sunkiau surasti tikrai originalias kalėdines dovanas. Tokie dalykai gali būti: knyga-seifas; dovanų kuponas jodinėjimui su fotosesija; kojų hamakas, pritvirtinamas po stalu, detektyvinis žaidimas draugų ar giminaičių kampanijoje. Galite savo rankomis sukurti originalias Naujųjų metų dovanas. Pavyzdžiui, galėtumėte įteikti gražiai supakuotą stiklainį su užrašais, kurių kiekviename aprašytas šiltas prisiminimas, susijęs su žmogumi, kuriam dovanojama dovana.

  Ką padovanoti vyrui

  Nepaisant to, kad pastaruoju metu pasaulyje susilieja nusistovėjusių tradicijų ribos, vyrų kalėdinės dovanos kartais išsiskiria tam tikru praktiškumu. Rinkdami Kalėdų dovanas vyrui, turėtumėte atkreipti dėmesį į: mėsos skanėstų rinkinį; rankų darbo odinius diržus; pistoleto formos kartųjį šokoladą; viskio taures su "įstrigusia" kulka; įrankių rinkinius; elektroninius prietaisus.

  Девушка дарит подарок своему парню, архивное фото
  © Depositphotos / Vadimphoto1@gmail.com
  Dovanos vyrui gali būti labai praktiškos

  Taip atsitinka, kad vyro interesų sfera reikalauja jo asmeninio dalyvavimo. Pavyzdžiui, žvejai asmeniškai mėgsta pasirinkti masalą ir kita. Bet jūs galite padovanoti stilingą patogų dėklą visai žvejybos įrangai.

  Geriausios dovanos moterims

  Apmąstant tai, ką galima padovanoti merginai ar moteriai Kalėdų ir Naujųjų proga, dažnai kyla banalios idėjos, tačiau sunku paneigti, kad gėlės ir saldainiai yra universalios dovanos moterims bet kuria proga. Naujųjų metų išvakarėse gėlės ir saldumynai sušildys sielą. Arba SPA rožių puokštė. Jos papuoš vonios kambario interjerą, o vėliau gėlė ištirps vandenyje, suteikdama kvapą ir virsdama kūno priežiūros priemone. Taip pat galite pagalvoti apie stilingą skėtį ir prie jo derantį šaliką; mėgstamo rašytojo naują knygą; rankų darbo medines šukas; miniatiūrinį dekoratyvinį akvariumą su dirbtine žuvimi, švytinčia tamsoje.

  Подарки на Новый год, архивное фото
  © Depositphotos / KrisCole
  Apmąstant tai, ką galite padovanoti merginai Kalėdų ir Naujųjų proga, dažnai kyla banalios idėjos

  Mylimas vyras gali padovanoti moteriai laimingos poros pažymėjimus. Kiekvienas užrašo savo norus, pavyzdžiui, "išvirk man pusryčių", "nešiok ant rankų per balas", "33 žodžiais apibūdink mano išvaizdą".

  Dovanos vaikams

  Malonumą sukels žaislas-personažas iš filmo, filmuko ar knygos, kurie šiuo metu patinka vaikui. Ir nors tokia vaikų naujametinė dovana bus pamiršta per mėnesį ar du, ji patiks čia ir dabar. Ilgai neišbus vaiko rankose rankų darbo meduoliai. Praktiškas pasirinkimas bus žaislai žiemos žaidimams lauke: besmegenio statybos rinkinys; sniego senio pėdsakus paliekantys batai.

  Новогодние подарки, архивное фото
  © Depositphotos / SergKovbasyuk
  Vaikui daug džiaugsmo sukels žiemos žaidimams reikalingi žaislai

  Dovanos draugams

  Tik geriausiems ir artimiausiems pažįstamiems dovanos gali išsiskirti neformalumu, humoru, netgi įžūlumu ir kvailumu. Geriausios kalėdinės dovanos draugams gali būti: rinkinys, skirtas virti fondiu; spalvinimo knygelė stresui įveikti; kalėdinės kojinės, pilnos mėgstamų saldainių; Naujųjų metų piešinys. Turėdami panašų skonį ir žinodami, kad kartu leisite laisvą laiką, galite padovanoti du bilietus į įdomų renginį: mėgstamos grupės koncertą, kulinarijos meistriškumo pamoką.

  Kada pirkti dovanas

  Ilgalaikės apklausos apie Naujųjų metų šventes atskleidė dėsningumą — dažniausiai abi šalys būna patenkintos dovanos pasirinkimu, kai ji išrenkama likus 3–5 mėnesiams iki šventės.

  Pasiruošimo laikas taip pat naudingas, nes gruodį žmonės, kurie to nepadarė, užpildo parduotuves beieškodami dovanų.

  Natūralu, kad dėl to kainos kyla, ir tai, ką norėjo nusipirkti vieni, gali jau nupirkti kažkas kitas. Nusipirkti saldžių vaišių geriausia paskutinę akimirką, nes jų galiojimo laikas ribotas, tas pats galioja ir gėlėms.

  Ko negalima dovanoti

  Dažnai geriau įteikti voką su pinigais. Nes įteikę kažką netaktiško ar banalaus parodysite, jog net nemėginote išrinkti dovanos, padarėte tai atmestinai ir formaliai, norėdami "užsidėti varnelę" ir visai nesirūpindami jausmais.

  Дед Мороз с подарками, архивное фото
  Žmonėms patinka tos dovanos, kurios sukelia emocijas ir parodo dovanotojo dėmesį

  Kalbant apie dovanas Kalėdų ir Naujųjų metų proga, neįmanoma nepaminėti jų pakuotės. Nesvarbu, kiek kainuoja dovanos, paprastos jos ar originalios, būtent pakuotė sukuria nepaprastą laukimo atmosferą, kuri yra pagrindinių metų pabaigos švenčių esmė. Šioje srityje galioja tam tikros taisyklės. Įpakavimo stilius turėtų būti šiek tiek panašus į dovaną ar neutralus (pavyzdžiui, žalias popierius su dryžiais ir raudonais kaspinais). Šventinę pakuotę reiktų išrinkti tokią, kad ją galima būtų lengvai išimti ir nereikėtų plėšyti į skutus ar ilgai atrišinėti mazgų.

  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (185)

  Dar šia tema

  Kaip pasiruošti Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams
  Žiemos pasaka: kaip Kalėdoms ir Naujiesiems metams ruošiamasi įvairiose šalyse
  Tyrimas atskleidė, kiek pinigų lietuviai išleis Kalėdoms
  Kaip papuošti namus Kalėdoms ir Naujiesiems metams
  Tegai:
  Naujieji metai, Kalėdos, dovanos

  Svarbiausios temos