19:44 2020 Balandžio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.0885
 • RUB82.5675
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (314)

  Lietuvos ir Baltarusijos muitinių ir pasienio tarnybos susitarė kartu koordinuoti darbą, kad per pasienio postus važiuojantys vilkikų vairuotojai laukdami savo eilės postuose užtruktų kuo trumpiau

  VILNIUS, gruodžio 20 — Sputnik. Lietuvos ir Baltarusijos muitinių ir pasienio tarnybos susitarė kartu koordinuoti darbą, kad per pasienio postus važiuojantys vilkikų vairuotojai laukdami savo eilės postuose užtruktų kuo trumpiau, praneša Lietuvos muitinės spaudos tarnyba.

  Pasienio kontrolės punktas Kamennyj Log, archyvinė nuotrauka
  Фото: Сморгонская пограничная группа

  Lietuvos muitinė, Valstybės sienos apsaugos tarnyba ir Baltarusijos valstybinis muitinės komitetas bei Valstybinis Baltarusijos pasieniečių komitetas pasirašė keturšalį susitarimą, atsižvelgdami į kasmet metų pabaigoje padidėjantį krovininių automobilių srautą Lietuvos-Baltarusijos pasienyje.

  Pasak Lietuvos muitinės vadovo Jono Miškinio, "kaip ir kasmet šventiniu laikotarpiu fiksuojame gerokai padidėjusį krovininių automobilių srautą, todėl suprantama, kad tokiu metu visiškai išvengti vilkikų eilių kelio postuose yra sudėtinga, tačiau esame dėkingi Baltarusijos muitinės ir pasienio pareigūnams, bei kolegoms iš Lietuvos Valstybės sienos apsaugos tarnybos, kad jų pareigūnai dirba tam, kad jos būtų kuo trumpesnės".

  Prieš metus per didžiausią Medininkų postą per parą į Lietuvą įvažiuodavo apie 450 vilkikų, šiemet jų įleidžiama apie 550. Iš Lietuvos į Baltarusiją šiuo prieššventiniu laikotarpiu per parą išvykdavo apie 405, šiemet — apie 530.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (314)

  Dar šia tema

  Lietuva už 25 mln. eurų planuoja rekonstruoti Medininkų PKP
  Baltarusija ir ES parengs veiksmų planą muitinės klausimais
  Tegai:
  pasienio kontrolės punktas, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos