06:15 2020 Liepos 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Mažmeninės prekybos tinklų valdybos įveda sutrumpintą darbo laiką ir savaitgalius, kad darbuotojai galėtų per šventes būti su artimaisiais

  VILNIUS, gruodžio 24 — Sputnik. Šiais metais, pirmąją Kalėdų dieną, visi pagrindiniai prekybos centrai Lietuvoje nedirbs.

  Mažmeninės prekybos tinklų valdymas įveda sutrumpintas darbo valandas ir savaitgalius, kad darbuotojai galėtų per šventes būti su artimaisiais.

  Kūčių vakarą, kuris švenčiamas gruodžio 24 dieną, parduotuvės "Iki", "Rimi", "Maxima", "Lidl" ir "Norfa" trumpina darbo laiką. Prekybos ir pramogų centras "Akropolis" Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose dirbs iki 17 val., išskyrus parduotuvę "Maxima" ir "Eurovaistinę", kurios dirbs iki 19:00 val., bei "Ermitažo" parduotuvę Vilniuje, kuri dirbs iki 18:00 val.

  Antrą Kalėdų dieną prekybos centre "Akropolis" "Maxima", "Eurovaistinė", "Ermitažas" dirbti pradės valanda vėliau nei įprasta — 9:00. Kitos parduotuvės, restoranai ir kavinės bus atidarytos įprastomis valandomis.

  Daugelis didelių prekybos tinklų prekybos centrų dirbs sutrumpintu darbo grafiku.

  Gruodžio 31 dieną "Lidl", "Rimi" ir "Iki" dirbs nuo 8:00 iki 20:00 val., "Maxima" — nuo 8":00 iki 21:00 val. "Norfa" darbo laiką sutrumpins viena valanda. Prekybos centre "Akropolis" parduotuvės bus uždarytos 20:00, išskyrus "Maxima" ir "Eurovaistinę", kurios dirbs iki 21:00.

  Sausio 1 dieną nedirbs visos "Iki", "Norfa" tinklo parduotuvės, taip pat kai kurie "Rimi" ir "Maxima" prekybos centrai. Prekybos centre "Akropolis" bus uždarytos parduotuvės, bankai ir paštas, išskyrus "Eurovaistinę" ir "Maximą". Kavinės, restoranai ir pramogų vietos prekybos centre pradės veikti nuo sausio 1 dienos 12:00.

  Nuo praėjusių metų Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su Prekybos įmonių asociacija ir Lietuvos profesinėmis sąjungomis diskutuoja apie galimybę oficialiai Kalėdas ir Velykas padaryti nedarbo dienomis prekybos tinklų darbuotojams. Tikimasi, kad tokia priemonė padidins pajamas ir darbo našumą.

  Dar šia tema

  Rumšiškės kviečia į Kalėdinio Blukio deginimą, kad atsikratytų negerovių
  Lukiškių kalėjimo kieme vyksta alternatyvios Kalėdos — video
  Tegai:
  Lietuva, Naujieji metai, Kalėdos, šventės, darbo laikas

  Svarbiausios temos