01:39 2021 Gegužės 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.2170
 • RUB89.9947
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (223)

  Dėl paslaptingos klaidos į vieną iš Niujorko butų patekę Kalėdų Seneliui adresuoti laiškai paskatino buto savininką įkurti labdaros fondą, kuris įgyvendina šias kalėdines svajones ir padeda rajone esančioms sunkumų patiriančioms šeimoms

  VILNIUS, gruodžio 25 — Sputnik. Jau apie dešimt metų daugybė laiškų, skirtų Kalėdų Seneliui, paslaptingai atkeliauja į vieną iš Manhatano butų. Tačiau jų autorių norai nelieka be atsako, praneša NTD.

  Džimas Glaubas, ilgą laiką gyvenęs šiame bute, įkūrė labdaros fondą, kuris įgyvendina šias kalėdines svajones ir padeda rajone esančioms sunkumų patiriančioms šeimoms.

  Šis Manhatano butas, esantis adresu 22nd West Street, yra toli nuo Šiaurės ašigalio. Bet būtent čia jau beveik dešimt metų kiekvieną gruodį ateina šimtai laiškų, skirtų Kalėdų Seneliui.

  Kokia tai keista adreso klaida, kol kas slypi paslaptis — tačiau ji tapo paskata daugeliui gerų darbų. Kai laiškai tik pradėjo atkeliauti šiuo adresu, šiame bute gyveno Džimas Glaubas. Jis sako, kad šiuos laiškus siuntė skurdžios rajono šeimos. Žmonės prašė žaislų, šiltų drabužių ir būtiniausių daiktų.

  2010 metais atėjo tiek daug laiškų, kad Džimas nusprendė veikti. Taip gimė labdaros organizacija "Stebuklas 22-ojoje gatvėje". Tiesą sakant, tai yra portalas, kuriame visi gali registruotis kaip "Kalėdų elfai". Taip pat čia galima paaukoti pinigų.

  Labdaros organizacijos įkūrėjas Džimas Glaubas sako, kad taip žmonės gali patirti dovanojimo džiaugsmą. Pasak Glaubo, labdaroje dalyvaujantys žmonės bando išplėsti savo būties ribas, duoti ką nors kitiems — ir tai yra nepaprastas jausmas. Jie priima laišką, įgyvendina šeimos norą — ir juos apima nepakartojami pojūčiai, pažymi labdaros organizacijos įkūrėjas.

  Džimas jau seniai negyvena šiuo adresu. Dabar butą nuomojasi Meredith McKernan, ji dirba modeliu. Dabar ji išima laiškus iš pašto dėžutės ir perduoda juos Džimui.

  "Labai malonu matyti, kad Niujorke yra daugybė šeimų, kurios nori padėti šiems žmonėms, nori padėti tiems, kuriems to reikia. Tai labai gražu", — sako Meredith.

  Praėjusiais metais šiuo adresu buvo išsiųsta apie 500 laiškų. Kiek jų bus šiemet, dar reikės suskaičiuoti.

  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (223)

  Dar šia tema

  Šventėms pasiruošta! Pasaulio miestai belaukdami kalėdinio stebuklo
  Rumšiškės kviečia į Kalėdinio Blukio deginimą, kad atsikratytų negerovių
  Paskelbtas parduotuvių darbo laikas per Kalėdas ir Naujuosius metus
  Lietuvos prezidentas pasveikino gyventojus su šv. Kalėdomis
  Tegai:
  labdara, Kalėdos

  Svarbiausios temos