00:03 2020 Rugpjūčio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1763
 • RUB86.6154
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Nuo sausio 1-osios šeimos kortelės turėtojai turės daugiau galimybių traukiniais keliauti po Lietuvą — jiems kelionės kainuos 20 procentų pigiau

  VILNIUS, gruodžio 28 — Sputnik. "Lietuvos geležinkeliai" nuo 2020 metų sausio 1 dienos šeimos kortelės turėtojams taikys 20 procentų nuolaidą kelionėms vietinio susisiekimo traukiniais Lietuvoje, praneša bendrovės spaudos tarnyba.

  Bendrovė pusmetį nuolaidas žada teikti savo sąskaita ir tikisi, kad iki to laiko bus priimtas sprendimas kompensuoti išlaidas iš valstybės biudžeto. 

  "Drauge su Susisiekimo ministerija prisidedame prie šeimos kortelės projekto. Siekiame, kad aplinkai draugiškesnes transporto priemones turėtų galimybę pasirinkti visi norintys, tarp jų gausios ir neįgalius vaikus auginančios šeimos", — pasakė "Lietuvos geležinkelių" grupei priklausančios keleivių vežimo bendrovės "LG Keleiviams" generalinis direktorius Linas Baužys.

  Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius džiaugiasi tuo, kad bendrovė savo veiklą grindžia socialiai atsakingo verslo vertybėmis ir savanoriškai prisideda prie šeimos kortelės programos. Jis pažymėjo, kad tai puiki galimybė programoje dalyvaujančioms šeimoms traukiniais keliauti po Lietuvą, pažinti arba iš naujo atrasti patrauklias šalies vietoves.

  Numatoma, kad šeimos kortelės turėtojai taip pat nemokamai galės lankytis Vilniaus ir Šiaulių Geležinkelių muziejuose.  

  Dar šia tema

  Nuo šio savaitgalio keičiasi visų traukinių tvarkaraščiai
  Nuo sekmadienio atnaujinami traukinių tvarkaraščiai: į Kauną siūloma 40 reisų
  Kauno geležinkelio stotyje seną pastatą papuošė piešinys "Paskutinis keleivis"
  Tegai:
  traukiniai, Lietuva, Lietuvos geležinkeliai

  Svarbiausios temos