15:36 2020 Kovo 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB88.1385
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Taip pat bus atnaujinti inžineriniai tinklai, pakeista danga, įrengtos stoginės ir sukurta nauja transporto schema

  VILNIUS, gruodžio 28 — Sputnik. Vilniaus oro uostas ieško rangovo, kuriam būtų patikėta statyti naują dviejų aukštų išvykimo terminalą šiaurinėje oro uosto dalyje. Apie tai pranešė oro uosto spaudos tarnyba.

  Tikimasi, kad pabaigus statybas, bendras Vilniaus oro uosto keleivių terminalų plotas padidės trečdaliu, o keleivių srautas padidės dvigubai ir sieks 2400 keleivių per valandą.

  Statant naują objektą, bus atnaujinami inžineriniai tinklai, pakeista danga, įrengtos stoginės ir sukurta nauja transporto schema, turinti didesnį pralaidumą.

  Pažymima, kad išvykimo terminalas bus tarp dabartinio ir statomo VIP terminalo su konferencijų centru. Bus statomas dviejų aukštų pastatas su keleivių registravimo savitarnos zona pirmame aukšte, bendro naudojimo patalpos, kavinė, taip pat kitos komercinės patalpos ir oro linijų biurai.

  Vilniaus oro uosto vadovas Dainius Čiuplys teigė, kad naujo terminalo statyba yra vienas iš oro uosto rekonstrukcijos etapų.

  Tikimasi, kad rangovas bus išrinktas iki 2020 metų vidurio. Remiantis prognozėmis, jau 2022 metų antroje pusėje naujasis terminalas galės priimti keleivius.

  Dar šia tema

  Kazachstane sudužo keleivinis lėktuvas: žuvo 14 žmonių
  Krymas Kijevo skirtas baudas už skrydžius į pusiasalį pavadino absurdu
  Tegai:
  rekonstrukcija, Vilniaus oro uostas

  Svarbiausios temos