05:18 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1980
 • RUB91.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (370)

  Naujas tarptautinis pasienio kontrolės punktas turėtų padidinti punktų pralaidumą ir sumažinti išvykimo iš Baltarusijos eiles

  VILNIUS, sausio 1 — Sputnik. Supaprastintas pasienio kontrolės punktas "Vidzy" Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje taps tarptautiniu, pranešė Baltarusijos valstybinio muitinės komiteto spaudos tarnyba.

  Apie tai, kad kontrolės punktas "Vidzy" gali gauti tarptautinio punkto statusą, buvo pranešta 2018 metų rugpjūtį. Sprendimą paskatino artimiausiu metu planuojamas plataus masto pasienio kontrolės punkto "Kamennyj Log" modernizavimas.

  Dieną prieš tai Baltarusijos valstybinio muitinės komiteto viršininko pirmasis pavaduotojas Vladimiras Orlovskis ir Pasienio kontrolės punktų direkcijos prie Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos direktorius Mindaugas Zobiela pasirašė protokolą, iš dalies keičiantį 1995 metų liepos 18 dienos abiejų šalių vyriausybių susitarimą dėl pasienio kontrolės punktų.

  "Šis dokumentas oficialiai patvirtina Baltarusijos ir Lietuvos šalių susitarimus dėl supaprastinto pasienio kontrolės punkto "Vidzy" ("Tverečius") statuso pakeitimo į tarptautinį ir dėl supaprastintų pasienio kontrolės punktų "Klevica" ("Ureliai") ir "Kemeliški" ("Prienai") panaikinimo", — informavo Baltarusijos valstybinis muitinės komitetas.

  Komitetas paaiškino, kad šalys priėmė šį sprendimą dėl poreikio padidinti patikros punkto pralaidumą ir sumažinti sunkvežimių bei automobilių eiles Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje, tuo tarpu ir "Kamennyj Log" rekonstravimo sąlygomis.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (370)

  Dar šia tema

  Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje atsiras nauja "duty free" parduotuvė
  Tegai:
  pasienio kontrolės punktas, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos