19:11 2020 Lapkričio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Vakar Medininkų ir Šumsko punktuose valandai sustojo eismas, keliautojams buvo pasiūlyta vykti per kitus Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje veikiančius punktus

  VILNIUS, sausio 3 — Sputnik. Dėl nutrūkusio elektros tiekimo praėjusią naktį maždaug valandai sustojo eismas pasienyje su Baltarusija veikiančiuose Medininkų ir Šumsko punktuose, praneša VSAT spaudos tarnyba.

  Ketvirtadienį, apie 22 val., Vilniaus rajone esančiuose Šumsko ir Medininkų kontrolės punktuose nutrūko elektros tiekimas. Dėl to buvo sustabdytos pasienio patikros procedūros, sutriko ne tik pasieniečių, bet ir kitų punktuose dirbančių žinybų darbas, sustojo transporto priemonių ir asmenų vykimas per sieną abiem kryptimis.

  Medininkų kontrolės punkte dirbę Padvarionių užkardos pasieniečiai ir Šumsko punkte dirbę Kenos užkardos pareigūnai keliautojus informavo apie laikinus nesklandumus ir pasiūlė vykti per kitus Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje veikiančius punktus.

  Situaciją švelnino tai, kad tamsiuoju paros metu keliautojų per šiuos punktus sumažėja.

  Maždaug dešimt minučių po 23 val. elektros tiekėjai gedimų priežastis pašalino, elektra atsirado ir eismas per Medininkų bei Šumsko punktus buvo atnaujintas.

  Tegai:
  Lietuva, Baltarusija, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos