16:34 2020 Vasario 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.0816
 • RUB68.9685
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Ministerija paneigė informaciją, kad vyriausybė susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus teikimu skyrė 125 tūkstančius eurų Arnionių gatvei Pabradėje

  VILNIUS, sausio 7 — Sputnik. Lietuvos susisiekimo ministerija pareiškė, kad LRT tinklalapyje paskelbtame straipsnyje pateikiama neteisinga informacija.

  Kalbama apie straipsnį, kuriame buvo pranešta, kad spalio 30 dieną Vyriausybė susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus teikimu skyrė 125 tūkst. eurų Arnionių gatvei Pabradėje, Švenčionių rajone.

  Anot ministerijos, sprendimą skirti šią sumą praėjusių metų gegužę patvirtino Ministrų kabinetas, vadovaujant ankstesniam susisiekimo ministrui Rokui Masiuliui.

  Ministerijos pranešime skelbiama, kad pernai spalio 30 dieną Vyriausybė perskirstė nepanaudotą rezervo likutį — 3,3 mln. eurų, tačiau perskirstant šias lėšas Švenčionių rajono savivaldybei papildomai lėšų skirta nebuvo.

  Tai nėra pirmas kartas, kai Lietuvos valdžia pagauna Lietuvos žiniasklaidą skleidžiant melagingus duomenis. Praėjusių metų spalį Lietuvos vyriausybė paskelbė, kad LRT paskelbė tikrovės neatitinkančią informaciją straipsnyje apie ministro pirmininko patarėją Donatą Matuizą. Buvo rašoma, kad jis dalyvavo medžioklėje. Tačiau vyriausybės tarnybos šią informaciją paneigė.

  Praėjusių metų sausį Lietuva patvirtino Visuomenės informavimo įstatymo pataisas, kurios draudžia žiniasklaidai skleisti ne tik dezinformaciją ir karo propagandą, bet ir informaciją, skatinančią nepasitikėjimą valstybe ir jos institucijomis, demokratine tvarka ir krašto gynyba, taip pat siekiančią susilpninti nacionalinę piliečių tapatybę ir pasiryžimą ginti savo valstybę.

  Lietuvos žurnalistų sąjungos narys Darius Lukoševičius šiuo atžvilgiu pažymėjo, kad nėra prasmės gintis nuo "nedemokratinių kaimynų", kai, jo manymu, pačioje valstybėje nėra demokratijos.

  Dar šia tema

  Teismas įpareigojo Baką sumokėti baudą už žalą "MG Baltic" įvaizdžiui
  Premjeras apie šalia jo namų tvarkomą gatvę: nesikišau į šitą procesą
  "Lietuvos rytas" privalės paneigti paskelbtas tikrovės neatitinkančias žinias
  Tegai:
  LRT, Susisiekimo ministerija

  Svarbiausios temos