20:53 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (252)

  Pagal aukščiausius standartus atnaujintame futbolo stadione kauniečiai galės ne tik treniruotis, bet ir rengti futbolo varžybas

  VILNIUS, sausio 9 — Sputnik. Panemunėje, Kareivinių gatvėje, atgaivintame stadione pagrindiniai darbai jau baigti, o žaidėjai į aikštę galės išbėgti jau šį pavasarį, skelbia Kauno savivaldybė.

  "Šiame stadione galės žaisti visi norintys kauniečiai, čia taip pat vyks vaikų treniruotės, oficialios vaikų lygos ar mėgėjų varžybos. Svarbiausia, kad apleista vieta prikelta naujam gyvenimui ir tarnaus miestiečiams", — sakė Kauno vicemeras Mantas Jurgutis.

  Pagal aukščiausius standartus atnaujintame futbolo stadione kauniečiai galės ne tik treniruotis, bet ir rengti futbolo varžybas.

  Į kultūros vertybių registrą įtrauktame Panemunės stadione tarpukariu vyko ne tik varžybos, bet ir kariniai paradai.

  Bemaž ketvirtį amžiaus merdėjusiame futbolo aikštyne nukastas senas gruntas, visas sklypas išlygintas ir užpiltas 15 centimetrų storio dirvožemio sluoksniu, pasėta veja. Ją reguliariai drėkins specialiai įrengta automatinė laistymo sistema. Iš pagrindų atnaujintoje sporto erdvėje pastatyti nauji futbolo vartai, stadionas aptvertas.

  Pasak Jurgučio, vien per pastaruosius kelerius metus Kaunas įgyvendino ne vieną su sportu susijusį ambicingą projektą, todėl ir toliau pagrįstai gali būti laikomas šalies sporto sostine. Atnaujinta dešimtys sporto aikštynų, pradėtos S. Dariaus ir S. Girėno stadiono statybos bei kapitalinė sporto halės rekonstrukcija, atnaujinta senoji ir pradėta statyti nauja ledo arena, iškilo naujasis futbolo maniežas su pripučiamu kupolu.

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (252)

  Dar šia tema

  Senasis Kauno stadionas kitą savaitę bus nugriautas
  Parodyta, kaip šiuo metu atrodo Kauno stadionas — video
  Svajonės apie nacionalinį stadioną
  Lietuva nesugeba susitvarkyti su vieninteliu nacionaliniu stadionu
  Trys mėnesiai be atlyginimo: Kaune streikuoja stadioną statantys turkai

  Svarbiausios temos