18:55 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Kelininkai perspėja apie sunkias eismo sąlygas, todėl pataria laikytis saugaus, o ne maksimaliai leistino greičio bei didesnio nei įprasta saugaus atstumo

  VILNIUS, sausio 13 — Sputnik. Rytų ir vidurio Lietuvos keliuose yra slidžių kelių ruožų, perspėja Lietuvos automobilių kelių direkcijos Eismo stebėjimo tarnyba.

  Sudėtingesnės eismo sąlygos šiuo metu yra rytų ir vidurio Lietuvoje. Čia dėl snygio valstybinės reikšmės kelių dangos padengtos šlapio sniego sluoksniu, provėžotos, slidžios.

  Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau vairuotojų prašoma atsižvelgti į meteorologines sąlygas ir kelio dangos būklę bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

  Likusioje šalies dalyje dėl lietaus keliai daugiausia šlapi.

  Rytų, pietryčių ir vidurio Lietuvoje sninga, pietvakarių ir vakarų Lietuvoje lyja, kitur kritulių nėra. Oro temperatūra nuo 0 iki 5 laipsnių šilumos.

  Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną kai kur numatomi krituliai, daugiausia silpnas lietus. Aukščiausia oro temperatūra nuo 2 iki 6 laipsnių šilumos.

  Sausio mėnesio orai Lietuvoje ir Vilniuje
  © Sputnik
  Sausio mėnesio orai Lietuvoje ir Vilniuje
  Tegai:
  kelininkai, eismas, eismo saugumas

  Svarbiausios temos