02:36 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Garaže rasti apie penki tūkstančiai pakelių baltarusiškų cigarečių, ant kurių nebuvo lietuviškų akcizo ženklų

  VILNIUS, sausio 17 — Sputnik. Joniškio rajone kontrabandininkas bandė perduoti savo prekes savo tėvo, kuris mirė prieš ketverius metus, turtui, pranešė Lietuvos policija.

  Joniškio rajono policijos komisariato darbuotojai Žagarės gatvėje atliko "Audi 80" patikrinimą, kurį vairavo 55 metų miesto gyventojas. Automobilyje rasta 88 pakeliai baltarusiškų cigarečių be lietuviškų akcizo ženklų.

  Vyras paaiškino, kad cigaretes savo reikmėms jis pirko iš nepažįstamo asmens Joniškio turguje. Per visą pokalbį su teisėsaugos pareigūnais jis nuolat kalbėjosi savo mobiliuoju telefonu, pažadėdamas kam nors nedelsiant ką nors atvežti. Pareigūnams kilo įtarimas, kad Joniškio gyventojas užsiima kontrabanda. Jie paleido jį ir nusprendė įsitikinti, ar šis iš tiesų užsiima kontrabanda.

  Policija nuvyko į vyro namus, tačiau jo automobilio nebuvo. Po to mieste prasidėjo paieškos. Automobilis buvo rastas garaže, Pakluonių gatvėje. Vyras buvo sučiuptas tuo metu, kai jau spėjo parduoti 30 pakelių kontrabandinių cigarečių.

  Bandydamas atitraukti pareigūnų dėmesį nuo garažo, vyras pareiškė, kad iš tėvo namo išnešė cigarečių. Bet policija vis tiek pirmiausia norėjo apžiūrėti garažą.

  Ten policija rado daugiau nei keturis tūkstančius pakelių kontrabandinių cigarečių. Iš viso iš vyro buvo konfiskuota 4347 pakeliai cigarečių su nelietuviškais akcizo ženklais. Jis paaiškino, kad dalį cigarečių paėmė iš savo tėvo, tačiau vėliau paaiškėjo, kad tėvas mirė prieš ketverius metus.

  Policija tęsė paiešką ir rado dar tūkstantį pakelių kontrabandinių cigarečių.

  Pradėtas baudžiamasis tyrimas. Vyrui gresia bauda ​​arba laisvės atėmimas aštuoneriems metams.

  Dar šia tema

  Kauno oro uoste sulaikytas iš JK atvykęs lietuvis, nuteistas už nusikaltimą
  Pasieniečiai aptiko automobilį "Lexus", pilną kontrabandinių cigarečių
  Tegai:
  cigaretės, kontrabanda, Lietuva

  Svarbiausios temos